pies i kot
Źródło: instagram.com/raylan_the_dog/

Adoptowany pies zastępuje kociętom matkę. Najsłodszy widok na świecie

11 Października 2020

Adoptowany pies w młodości nie zaznał szczęścia. Miłość poznał, dopiero kiedy jego właścicielka uratowała go ze schroniska, w którym miał zostać uśpiony. Od tamtej pory psiak o imieniu Raylan jest kochany i rozpieszczany, jednak sam również uwielbia okazywać miłość. Co ciekawe, najchętniej okazuje ją... malutkim kociętom. To najsłodszy widok pod słońcem.

Adoptowany pies miał zostać uśpiony w schronisku. Wszystko przez to, że rozpierała go energia, ale nie był odpowiednio wytrenowany. Z tego powodu nikt nie chciał go adoptować, aż poznała się na nim jedna kobieta. Gdy dowiedziała się, że Raylan ma zostać poddany eutanazji, nie wahała się ani chwili. Wiedziała, że nie może dopuścić do jego śmierci.

Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boliWstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boliCzytaj dalej

Adoptowany pies znalazł dom

Okazało się, że Raylan potrzebował tylko odrobiny cierpliwości. Razem ze swoją nową panią. Laurą, udało mu się opanować swój szalony temperament i stał się kochającym, świetnie wychowanym psem, który uwielbia wykonywać rozmaite zadania. Oprócz podstawowych komend potrafi nawet włączać i wyłączać światło, a także przynosić swojej nowej mamie picie z lodówki. Jednak po uratowaniu psa, Laura postanowiła pomagać także innym zwierzętom. Wybór padł na kocięta, którym kobieta chciała zapewnić tymczasowy dom. Z początku bała się, jak adoptowany pies zareaguje na maleństwa, jednak obawy okazały się bezpodstawne. Raylan tak pokochał małe kotki, że przez ich wspólny dom przewinęło się ich już... ponad 60.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona, wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Kociaki posprzeczały się o miskę z jedzeniem. Nagrano emocjonujące starcie łakomczuchów

Pies kocha kocięta

Adoptowany pies okazał się najlepszą kocią mamą na świecie. Pierwszy kotek, którego przygarnęła Laura, od razu stał się wielką miłością psa. Nie przeszkadzała w tym różnica rozmiarów, ani odmienny gatunek. Olbrzym natychmiast zakochał się w kotku, który na szczęście został adoptowany przez sąsiada, nadal więc mogą się widywać. Tak rozpoczęła się przygoda trwająca już od 6 lat. Przez dom Laury przewinęło się już ponad 60 kotków, które oczekiwały na adopcję. Każdy z nich budził w Raylanie niespodziewany instynkt macierzyński i stawał się miłością od pierwszego wejrzenia. Adoptowany pies bawił się z kotkami, spał z nimi i opiekował się tak dobrze, jak mógł. Na każdego nowego kociaka reaguje z ogromnym entuzjazmem i ze spokojem przyjmuje moment, w którym czas się pożegnać. Laura prowadzi fanpage, gdzie pokazuje przygody Raylana i jego kocich"dzieci". Nic słodszego dziś nie zobaczycie!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Chow chow wygląda jak miś przytulanka. Łatwo się pomylić?
  4. Policjant kazał jej się natychmiast zatrzymać. Po tym, co zobaczył w jej aucie nie miał zamiaru puścić jej wolno
  5. Psy celników dokonały porażającego odkrycia. Strażnicy wytrzeszczyli oczy, gdy zobaczyli, co wywąchały
  6. Dorota Wellman wygadała się w programie na żywo, wszyscy słyszeli. Tylko najbliżsi wiedzieli, co robiła za granicą

źródło: iheartdogs.com

Następny artykuł