Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr
Zuza Siwek
Zuza Siwek 24.03.2022 19:00

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr

szczeniaczek je
youtube.com/2xfantasychamp

Mały szczeniaczek zrobił istną furorę swoim niezwykłym sposobem jedzenia. Był tak podekscytowany posiłkiem, że z radości... zrobił fikołka. Jednak nie mogąc zapanować w pełni nad swoim małym ciałkiem, piesek upadł prosto do miski z jedzeniem. Właściciele nie mogli wyjść z podziwu!

Szczeniaczek oszalał przez jedzenie

Maluch dosłownie zwariował. Na nagraniu, które obejrzano miliony razy, widzimy, jak malutki boston terier stoi na stole i wprost nie może oderwać się od miski.

Z początku nie ma w tym nic dzwnego - dobrze wiemy, jak bardzo psy kochają jeść. Jednak już po chwili z tylnymi nóżkami szczeniaczka dzieje się coś osobliwego.

Maluch jest tak przejęty swoim posiłkiem, że jego ciało przestaje działać w zwyczajny sposób - tylne łapki zaczynają nagle unosić się do góry!

Rozbawieni opiekunowie śmieją się na ten widok, jednak po chwili robi się jeszcze dziwniej. Szczeniaczek kompletnie przestaje nad sobą panować i w ułamku sekundy jego nóżki unoszą się tak wysoko, że piesek robi fikołka i częściowo ląduje w swojej misce!

Zatroskana opiekunka od razu podbiega, by mu pomóc, jednak maluszek zupełnie nie przejął się tym, co się właśnie wydarzyło. Co więcej - ani na sekundę nie oderwał się od posiłku w misce.

Szczeniaczek nagrany w szale jedzenia

Wideo zostało obejrzane ponad 4,6 miliona razy. Komentarze pod filmikiem żartują z zabawnego psiaka i jego przejętych właścicieli.

- Kiedy mama zrobi przepyszny obiad:

- Kilka razy zdarzyło mi się tak zakochać w jedzeniu, ale nigdy aż TAK!

Pewien komentujący postanowił także wyjaśnić, dlaczego doszło do tej niefortunnej sytuacji:

 - To zdarza się często w przypadku szczeniąt, ponieważ większość ich wagi znajduje się w ich głowie/czaszce, więc kiedy schylają się, aby zjeść, może to spowodować utratę równowagi i przewrócenie się, to całkowicie normalne, więc nie martwiłbym się - to ustaje kiedy zaczną rosnąć!

Nagrania z jedzącymi zwierzakami, zwłaszcza tymi najmniejszymi, często zdobywają ogromną popularność - tak jak w przypadku pewnego malutkiego kotka, którego opisywaliśmy tutaj.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami