szczeniaczek je
Źródło: youtube.com/2xfantasychamp

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr

2 Grudnia 2020

Mały boston terier został uchwycony podczas istnego szaleństwa. Wiadomo, jak bardzo psy kochają jeść, ale ten szczeniaczek wyniósł tę miłość na zupełnie nowy poziom. Z całej ekscytacji płynącej z jedzenia, niechcący wykonał niesamowity manewr!

Mały szczeniaczek zrobił istną furorę swoim niezwykłym sposobem jedzenia. Był tak podekscytowany posiłkiem, że z radości... zrobił fikołka. Jednak nie mogąc zapanować w pełni nad swoim małym ciałkiem, piesek upadł prosto do miski z jedzeniem. Właściciele nie mogli wyjść z podziwu!

Wielkie serce Igi Krefft. Bez wahania pomogła choremu kotkowiWielkie serce Igi Krefft. Bez wahania pomogła choremu kotkowiCzytaj dalej

Szczeniaczek oszalał przez jedzenie

Maluch dosłownie zwariował. Na nagraniu, które obejrzano miliony razy, widzimy, jak malutki boston terier stoi na stole i wprost nie może oderwać się od miski.

Z początku nie ma w tym nic dzwnego - dobrze wiemy, jak bardzo psy kochają jeść. Jednak już po chwili z tylnymi nóżkami szczeniaczka dzieje się coś osobliwego.

Maluch jest tak przejęty swoim posiłkiem, że jego ciało przestaje działać w zwyczajny sposób - tylne łapki zaczynają nagle unosić się do góry!

Rozbawieni opiekunowie śmieją się na ten widok, jednak po chwili robi się jeszcze dziwniej. Szczeniaczek kompletnie przestaje nad sobą panować i w ułamku sekundy jego nóżki unoszą się tak wysoko, że piesek robi fikołka i częściowo ląduje w swojej misce!

Zatroskana opiekunka od razu podbiega, by mu pomóc, jednak maluszek zupełnie nie przejął się tym, co się właśnie wydarzyło. Co więcej - ani na sekundę nie oderwał się od posiłku w misce.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Szczeniaczek nagrany w szale jedzenia

Wideo zostało obejrzane ponad 4,6 miliona razy. Komentarze pod filmikiem żartują z zabawnego psiaka i jego przejętych właścicieli.

- Kiedy mama zrobi przepyszny obiad:

- Kilka razy zdarzyło mi się tak zakochać w jedzeniu, ale nigdy aż TAK!

Pewien komentujący postanowił także wyjaśnić, dlaczego doszło do tej niefortunnej sytuacji:

- To zdarza się często w przypadku szczeniąt, ponieważ większość ich wagi znajduje się w ich głowie/czaszce, więc kiedy schylają się, aby zjeść, może to spowodować utratę równowagi i przewrócenie się, to całkowicie normalne, więc nie martwiłbym się - to ustaje kiedy zaczną rosnąć!

Nagrania z jedzącymi zwierzakami, zwłaszcza tymi najmniejszymi, często zdobywają ogromną popularność - tak jak w przypadku pewnego malutkiego kotka, którego opisywaliśmy tutaj.

Zobacz wideo:

Buldog grzecznie prosi o głaskanie po brzuszku. Ma sposób, który bawi do łezBuldog grzecznie prosi o głaskanie po brzuszku. Ma sposób, który bawi do łezCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł