Swiatzwierzat.pl
szczeniaczek je

youtube.com/2xfantasychamp

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Mały boston terier został uchwycony podczas istnego szaleństwa. Wiadomo, jak bardzo psy kochają jeść, ale ten szczeniaczek wyniósł tę miłość na zupełnie nowy poziom. Z całej ekscytacji płynącej z jedzenia, niechcący wykonał niesamowity manewr!

Mały szczeniaczek zrobił istną furorę swoim niezwykłym sposobem jedzenia. Był tak podekscytowany posiłkiem, że z radości... zrobił fikołka. Jednak nie mogąc zapanować w pełni nad swoim małym ciałkiem, piesek upadł prosto do miski z jedzeniem. Właściciele nie mogli wyjść z podziwu!

Szczeniaczek oszalał przez jedzenie

Maluch dosłownie zwariował. Na nagraniu, które obejrzano miliony razy, widzimy, jak malutki boston terier stoi na stole i wprost nie może oderwać się od miski.

Z początku nie ma w tym nic dzwnego - dobrze wiemy, jak bardzo psy kochają jeść. Jednak już po chwili z tylnymi nóżkami szczeniaczka dzieje się coś osobliwego.

Maluch jest tak przejęty swoim posiłkiem, że jego ciało przestaje działać w zwyczajny sposób - tylne łapki zaczynają nagle unosić się do góry!

Rozbawieni opiekunowie śmieją się na ten widok, jednak po chwili robi się jeszcze dziwniej. Szczeniaczek kompletnie przestaje nad sobą panować i w ułamku sekundy jego nóżki unoszą się tak wysoko, że piesek robi fikołka i częściowo ląduje w swojej misce!

Zatroskana opiekunka od razu podbiega, by mu pomóc, jednak maluszek zupełnie nie przejął się tym, co się właśnie wydarzyło. Co więcej - ani na sekundę nie oderwał się od posiłku w misce.

Szczeniaczek nagrany w szale jedzenia

Wideo zostało obejrzane ponad 4,6 miliona razy. Komentarze pod filmikiem żartują z zabawnego psiaka i jego przejętych właścicieli.

- Kiedy mama zrobi przepyszny obiad:

- Kilka razy zdarzyło mi się tak zakochać w jedzeniu, ale nigdy aż TAK!

Pewien komentujący postanowił także wyjaśnić, dlaczego doszło do tej niefortunnej sytuacji:

 - To zdarza się często w przypadku szczeniąt, ponieważ większość ich wagi znajduje się w ich głowie/czaszce, więc kiedy schylają się, aby zjeść, może to spowodować utratę równowagi i przewrócenie się, to całkowicie normalne, więc nie martwiłbym się - to ustaje kiedy zaczną rosnąć!

Nagrania z jedzącymi zwierzakami, zwłaszcza tymi najmniejszymi, często zdobywają ogromną popularność - tak jak w przypadku pewnego malutkiego kotka, którego opisywaliśmy tutaj.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Zuza SiwekAutor

Wydawca w portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Pozostałe

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Tańczący kot

Pozostałe

Świat oszalał na punkcie "roztańczonego" kota. Zabawne wideo ma już ponad 55 milionów wyświetleń

Czytaj więcej >