kotek w misce
Źródło: youtube.com/onebighoax

Kotek wścieka się, że ktoś przeszkadza mu w jedzeniu. Urocze wideo wywołało wielką dyskusję

1 Grudnia 2020

Mały kotek jest bardzo niezadowolony. Ktoś ośmielił się przeszkodzić mu w jedzeniu, co bardzo mu się nie spodobało. Cała awantura z udziałem malucha została nagrana i obejrzana już ponad 2 miliony razy!

Malutki kotek został nagrany podczas swojego pierwszego prawdziwego posiłku. Wcześniej musiał być karmiony przez butelkę, a kiedy zobaczył, że może iść inne jedzenie, dosłownie oszalał na jego punkcie. Właścicielka musiała powstrzymywać go przed łapczywymi kęsami, a maluchowi bardzo się to nie spodobało.

Reżyser Życia zaatakowany na ulicy. Ucierpiał jego szczeniak, którego miał na rękach, ważą się jego losyReżyser Życia zaatakowany na ulicy. Ucierpiał jego szczeniak, którego miał na rękach, ważą się jego losyCzytaj dalej

Kotek chce jeść w spokoju

Na nagraniu widzimy, jak maleństwo siedzi w dużo większej niż ono samo misce i pałaszuje karmę.

W tym samym czasie w kadrze obecna jest dłoń opiekunki, która próbuje delikatnie odciągać malucha od miski, jednak kotek nie jest zadowolony, że ktoś przeszkadza mu w pałaszowaniu!

Zaczyna piszczeć za każdym razem, gdy tylko zostaje dotknięty. Najwyraźniej jest bardzo, bardzo głodny i zafascynowany karmą, tak różniącą się od płynnego jedzenia z butelki.

W komentarzach zawrzało. Podniosły się głosy, że takie zaczepianie kota podpada pod dręczenie, jednak konflikt bardzo szybko się rozwiązał.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wyjaśnienie właścicielki

Opiekunka zwierzaka sama zabrała głos i wyjaśniła, jak było naprawdę.

- Do wszystkich osób, które oskarżyły mnie o znęcanie się nad tym kotkiem, w tym także jednej, która powiedziała, że zgłosiła to jako nadużycie, oto scenariusz otaczający ten film. Uratowałam tego kociaka. Miał około tygodnia, kiedy go przygarnęłam. Karmiłam go butelką do około 5 tygodnia, czyli mniej więcej do momentu uchwyconego na tym filmie - czytamy pod nagraniem.

Dalej kobieta wyjaśniła, że po prostu nie chciała, by łapczywie jedzące maleństwo zadławiło się kawałkami karmy.

- Pewnego dnia wypuściłam tego kotka z mojego pokoju, aby zwiedził dom i spotykał się z innymi moimi kotami, odkrył miski z jedzeniem i wodą, należące do moich dorosłych kotów. Oszalał na punkcie jedzenia. Tak więc, ponieważ po raz pierwszy jadł pokarm stały, nie chciałam pozwolić mu po prostu pożreć jedzenia i zachorować lub się zakrztusić. Kiedy podnosiłam kociaka po każdych kilku kęsach, wydawał taki dźwięk. Ten kotek nie został skrzywdzony. Był chroniony przed zadławieniem i jedzeniem za dużo.

Wyjaśnienie pomogło, a komentujący nieco się uspokoili. Kotek był bezpieczny, a czujna opiekunka nie zamierzała mu pozwolić na zrobienie sobie krzywdy! Polecamy również zobaczyć małego kociaka, który bardzo nie chce się wykąpać - o nim pisaliśmy tutaj.

Zobacz wideo:

Pitbull wiedział, że jego przyjaciel jest chory. Ukryta kamera ujawniła, jak chciał mu pomóc, można się rozpłynąćPitbull wiedział, że jego przyjaciel jest chory. Ukryta kamera ujawniła, jak chciał mu pomóc, można się rozpłynąćCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł