Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował
Emil Hoff
Emil Hoff 19.06.2021 02:00

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

koń i skater
Instagram.com @news_blog_rus

Do stale rosnącego katalogu dziwności prosto z Rosji możemy dołączyć nietypowe zdarzenie, uwiecznione na Instagramie. Widać na nim śmiały wyczyn deskorolkarza, który zapewni mu sławę, choć chyba nie taką, jakiej by sobie życzył.

Filmik ukazuje, jak grupa przechodniów stoi na ulicy w Sankt Petersburgu i rozmawia swobodnie. Jedna z kobiet trzyma z uzdę konia.

"Genialny" pomysł ma bolesne konsekwencje

Wszyscy zdają się być zadowoleni i spokojni, dopóki na scenę nie wkracza (a raczej wtacza się) młody mężczyzna na deskorolce. Na widok konia skater wyraźnie doznaje olśnienia i zmienia kurs swej deski w taki sposób, by... przejechać pod końskim brzuchem.

Niestety, tak się składa, że konie bardzo nie lubią, jak obcy ludzie zbliżają się do nich gwałtownie, a już zwłaszcza, gdy ocierają im się o brzuch. Nie dziwi więc, że koń spłoszył się, przewrócił skatera i kopnął go w głowę kilka razy.

Nikomu nic poważnego się nie stało

Choć ten fragment nagrania wygląda groźnie, mężczyźnie nie stało się nic poważnego. Widać, jak wstaje o własnych siłach i masuje sobie szczękę. Z mediów rosyjskich dowiadujemy się jednak, że ostatecznie chłopak trafił do szpitala na badania kontrolne.

To akurat dobry pomysł, ostatecznie koń dosłownie kopnął go w głowę.

Internauci mają ubaw

Rosjanom film opublikowany na Instagramie bardzo się spodobał i tamtejsi internauci szeroko go komentują.

- Przynajmniej chłopak ma lekcję - żartuje jeden z komentujących post na Instagramie. - Jak następnym razem zobaczy słonia, to już raczej nie będzie kombinował.

- Miał dużo szczęścia - zuważa trzeźwo inny internauta. - To mogło się skończyć tragicznie.

- Kolejna ofiara TikToka - wtrąca kolejny komentujący.

Miejmy nadzieję, że chęć zaistnienia w Social Mediach nie będzie mimo wszystko skłaniała młodych ludzi do niebezpiecznych sztuczek, zwłaszcza z udziałem zwierząt, które często są płochliwe i im akurat nie zależy na tym, by ujęcie się udało.

Zobacz film, opublikowany na Instagramie:

Źródło: Instagram.com @news_blog_rus

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!