Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Sammy spędził lata w schronisku. Dzięki uroczemu nagraniu w jeden dzień znalazł nowy dom
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:56

Sammy spędził lata w schronisku. Dzięki uroczemu nagraniu w jeden dzień znalazł nowy dom

Sammy
Facebook.com @CincyAnimalCARE

Sammy nie jest zwykłym kotem. Co zaskakuje i smuci, to fakt, że kot ma już 19 lat i większość życia spędził w schronisku. Jego smutny los odmienił się jednak z dnia na dzień - dzięki rozgłosowi, jaki zwierzak zdobył w mediach społecznościowych.

Wszystko zaczęło się, gdy pracownicy schroniska Cincinnati Animal CARE Humane Society postanowili wyprawić Sammy'emu urodziny.

Niezwykłe urodziny Sammy'ego

Sammy skończył niedawno 19 lat. Dla kota 19 lat to jak ok. 100 lat dla człowieka. Sammy jest więc szacownym seniorem, ale trzyma się świetnie. Ma dobre zdrowie i energię do eksploracji i zabawy.

Pracownicy schroniska postanowili nagrać całą imprezę i umieścić relację z niej w mediach społecznościowych. Zdjęcia i film, na którym słychać, jak pracownicy śpiewają Sammy'ego "sto lat", trafiły na Facebooka.

Sammy podbija TikToka

Jednak to dopiero krótka i urocza kompilacja klipów, opublikowana na TikToku, zapewniła Sammy'emu internetową sławę.

Pracownicy schroniska umieścili na TikToku krótki filmik, zachęcający do adopcji Sammy'ego.

- Sammy kończy dziś 19 lat - czytamy w komunikacie towarzyszącym nagraniu. - Jego jedynym urodzinowym życzeniem jest znalezienie domu, w którym zostanie obsypany miłością. Czy Ty otworzysz swoje serce dla tego uroczego i kochającego łobuziaka?

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. TikToka z Sammy'm w roli głównej obejrzało już ponad ćwierć miliona widzów. Zostawili po sobie 62 tys. polubień i ponad 2 tys. komentarzy.

Nowy dom i nowa szansa

Pracownicy schroniska już na drugi dzień opublikowali na Facebooku radosny post, w którym informowali, że Sammy znalazł wreszcie nowy dom i po latach spędzonych w boksie będzie miał nową rodzinę.

Okazało się, że jeszcze przed publikacją filmu na TikToku, Sammy'm zainteresowała się pewna seniorka. Gdy kotek stał się sławny w Internecie, nie zastanawiała się dłużej i już od rana czekała pod drzwiami schroniska.

Sammy znalazł nowy dom. Stare kocisko będzie mogło rozprostować łapki w cieple słońca i uczucia, jakim darzy go nowa pani. Podobno ma też kociego towarzysza w podobnym wieku.

Życzymy Sammy'emu jeszcze drugich 20 lat życia.

Zobacz uroczy film z TikToka:

@cincyanimalcare

Come and meet Sammy today at Cincinnati Animal CARE!! ##seniorcat ##ohio ##animalshelter ##adopt ##cincinnatiCARE ##513humanesociety ##cutecat ##cat

♬ Send Me on My Way - Guy Meets Girl

Źródło: Tiktok.com/@cincyanimalcare

Obejrzyj też opublikowane na Facebooku zdjęcia z urodzin Sammy'ego:

Źródło: Facebook.com @CincyAnimalCARE

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!