Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nowość w Action, z której ucieszą się opiekunowie zwierząt. Warto kupić przed podróżą
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 17.06.2024 06:00

Nowość w Action, z której ucieszą się opiekunowie zwierząt. Warto kupić przed podróżą

gadżet dla zwierząt z action
fot. canva/ 101cats, Jakub Kaminski/East News

Sklepy sieci Action regularnie zaskakują swoich klientów innowacyjnymi rozwiązaniami dla zwierząt domowych. Najnowszy hit z pewnością przyciągnie uwagę opiekunów wybierających się na wczasy ze swoimi pupilami. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie czworonogów podczas podróży. Producenci pomyśleli również o właścicielach i oferują cenę, która nie obciąży urlopowego budżetu.

Nowy produkt w Action dla właścicieli zwierząt

Sieć sklepów Action znana jest z szerokiego asortymentu produktów dla zwierząt, które umożliwiają opiekunom dbanie o swoich pupili. Na półkach można znaleźć wszystko, co niezbędne, aby zapewnić rozrywkę, komfort i bezpieczeństwo posiadanym zwierzętom domowym.

Podróżujący opiekunowie z pewnością docenią nowy produkt dostępny w sklepach Action. Przedstawiamy, co producenci oferują klientom i ich czworonogom na rozpoczynający się sezon wakacyjny. 

Rekin w Bałtyku. Może stanowić niebezpieczeństwo, o tym warto wiedzieć Kot ma uciętą końcówkę lewego ucha? Weterynarz wyjaśnia, co to znaczy

Bezpieczny transporter dla zwierząt

Jednym z najnowszych produktów, który pojawił się na półkach w Action jest praktyczny transporter, który idealnie nadaje się do przewożenia małych zwierząt. Dzięki solidnej konstrukcji i odpowiedniemu wyścieleniu stworzenia będą mogły podróżować w wygodnych warunkach. Dedykowany jest dla futrzaków o maksymalnej wadze 10 kilogramów. 

Transporter z Action
fot. action.com

Transporter posiada również praktyczne funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie. Wygodny uchwyt i regulowany pasek umożliwiają łatwe przenoszenie, natomiast wentylowane okienka zapewniają odpowiedni przepływ powietrza bardzo istotny dla dobrego samopoczucia przewożonych zwierząt. Dla większego bezpieczeństwa torba została wyposażona w solidne zapięcie.

Nowość w Action. Produkt dostępny w przystępnej cenie

Producenci pomyśleli również o wakacyjnym budżecie opiekunów zwierząt. Kupując nowy transporter w Action przed planowaną podróżą właściciele nie nadwyrężą swoich oszczędności. Torba kosztuje 32,90 zł, co może sprawić, że szybko zniknie ze sklepowych półek.

transporter Action
fot. action.com

Produkt ma jeszcze jedną ukrytą zaletę. Po powrocie ze wspólnych wakacji z czworonogiem można go złożyć, tworząc z niego jednolicie płaską powierzchnię. Czekając na ponowne użycie, nie będzie zajmował w szafie zbyt wiele miejsca. 

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?