Swiatzwierzat.pl
prezent

TikTok/Cincygirl513

Rodzice zaskoczyli syna z okazji urodzin. Nie mógł marzyć o lepszym prezencie

3 Października 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

W sieci pojawił się film, na którym możemy zobaczyć, jak rodzice spełnili jedno z największych marzeń swojego syna. Po prawie dekadzie nieustających próśb o pupila w dniu dwunastych urodzin chłopiec wreszcie dostał wymarzonego zwierzaka. Jego reakcja jest bezcenna i bez wątpienia chwyta za serce.

Rodzice zaskoczyli syna z okazji urodzin prezentem, jakiego zdecydowanie się nie spodziewał. Jego radość i łzy szczęścia mogą świadczyć o tym, że jedno z jego marzeń właśnie się spełniło. Całe zajście nagrali, a następnie udostępnili w sieci.

Rodzice sprawili synowi prezent, o którym marzył

Często zdarza się, że dzieci marzą o czworonożnych przyjaciołach. W końcu, czy może być coś lepszego, niż szczeniak, który dorasta i uczy się życia razem z Tobą? Rodzice tego chłopca zaskoczyli go prezentem, jaki specjalnie dla niego przygotowali z okazji dwunastych urodzin, a całość nagrali i zamieścili w sieci.

Na początku nastolatek nie do końca rozumiał, dlaczego na swój prezent urodzinowy otrzymał zabawki dla psa. Wszystko wyjaśniło się, gdy zza rogu wyłonił się jego tata ze szczeniakiem na rękach. Nie mógł marzyć o lepszym upominku!

Reakcja chłopca była natychmiastowa. Z jego oczu popłynęły łzy szczęścia i nie dowierzał, że rodzice spełnili jego marzenie. Pragnął bowiem adoptować czworonoga, odkąd skończył 3 lata.

psy wyczuwają stres

Jak psy wyczuwają stres u swoich właścicieli? Znamy odpowiedź

CZYTAJ DALEJ

Zwierzę jako prezent dla dziecka - czy to dobry pomysł?

Można zastanawiać się, czy pies jest odpowiednim prezentem, zwłaszcza dla najmłodszych członków rodziny. Otóż, w tym temacie zdania są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że opieka nad żywą i czującą istotą wiąże się z odpowiedzialnością i szeregiem obowiązków, które nierzadko spadają na rodziców. Z czasem zajmowanie się zwierzęciem może okazać się zbyt skomplikowane, czasochłonne i wymagające pewnej dozy dojrzałości ze strony młodego opiekuna. 

Z drugiej jednak strony pojawiają się głosy, że czworonożni przyjaciele doskonale uczą nas obowiązkowości i troski względem innych. Zdecydowaną zaletą jest też więź nawiązywana między zwierzęciem a człowiekiem. Pies czy kot może stać się prawowitym członkiem rodziny, kompanem zabawy oraz pocieszycielem i źródłem wsparcia w ciężkich chwilach.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

10 polskich gwiazd, którzy kochają zwierzęta całym sercem. Ich pupile żyją jak w bajce

Te gwiazdy nie raz pokazały swoje wielkie serce dla zwierząt, pomagając bezdomnym czworonogom i aktywnie działając na ich rzecz, a co najważniejsze ofiarując im swoją miłość i dom.

Zobacz galerię >

Jak dużo wiesz o polskich dzikich zwierzętach? Na niektóre pytania odpowiedziałby uczeń podstawówki

Pytanie 1 z 1

Szczupak jest rybą:

źródło: TikTok

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Szczeniak atakuje pitbulla, fot. YouTube/ViralHog

Psy

Szczeniak bez wytchnienia atakuje pitbulla. Na jego miejscu każdy straciłby cierpliwość

Czytaj więcej >
Dofinansowanie na zwierzęta, fot. Pexels/Nadia Vasil'eva

Psy

500 plus na psa i kota? To nie żart. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby je otrzymać

Czytaj więcej >

Psy

Dziewczynka dotyka psa asystującego bez pozwolenia. Nagranie ma ponad 55 milionów wyświetleń

Czytaj więcej >

Psy

Szczeniak został potrącony przez przejeżdżający samochód. Przyjaciele nie zostawili go w potrzebie

Czytaj więcej >

Psy

Kiedy tuliła psa w ramionach, jego serce stanęło. Weterynarze podjęli wyścig z czasem

Czytaj więcej >

Psy

7 ras psów, które prawie nie gubią sierści. Przy nich rzucisz odkurzacz w kąt

Czytaj więcej >