Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Mama zrobiła córce pamiątkowe zdjęcie. Nie zauważyła, że ​​pozuje z nią ktoś jeszcze
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 02.10.2022 12:32

Mama zrobiła córce pamiątkowe zdjęcie. Nie zauważyła, że ​​pozuje z nią ktoś jeszcze

Pamiątkowe zdjęcie
facebook/Kage Fit

Z okazji rozpoczęcia nauki w siódmej klasie, 13-letnia Brooke Mills poprosiła mamę o zrobienie jej pamiątkowego zdjęcia. Dopiero podczas przeglądania fotografii, kobieta zauważyła, że nieproszony gość wkradł się w kadr.

Coraz więcej osób nie rozstaje się ze swoim telefonem, co ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Dzięki aparatowi fotograficznemu wbudowanemu w lekkie i przenośne urządzenie jesteśmy w stanie uchwycić najbardziej przełomowe momenty w życiu. Zdarza się również, że pewne przypadkowo uwiecznione elementy przyciągają uwagę bardziej niż właściwi bohaterowie zdjęć podczas ważnej chwili.

Dziewczyna pozuje do pamiątkowego zdjęcia. Na zdjęciu załapał się ktoś jeszcze

Na początku każdego nowego roku szkolnego wielu uczniów uwielbia pozować do pamiątkowych fotografii. Rodzice uważają to za bardzo dobry sposób na obserwowanie rozwoju swoich dzieci, zaś sami zainteresowani mogą w przyszłości powrócić wspomnieniami do nastoletnich czasów. Kiedy wakacje w Stanach Zjednoczonych dobiegły końca, mama 13-letniej Brooke z Auburn w stanie Arizona nie zaniedbała rodzinnego zwyczaju i oczywiście sfotografowała uśmiechniętą dziewczynę przed pójściem do szkoły. Nastolatka zapozowała w ogrodzie, stojąc tuż obok drzewa.

W tamtym czasie mama Brooke absolutnie nie zdawała sobie sprawy z tego, że tegoroczne zdjęcie wkrótce stanie się znane na całym świecie ze względu na pewien szczegół, który bez dokładnego przyjrzenia się pozostałby niezauważony. Dopiero gdy przyjrzała się zdjęciu z bliska, nieomal serce wyskoczyło jej z piersi.

W pobliżu czaiło się niebezpieczeństwo

Okazało się, że na drzewie obok znajdował się spory wąż, który wpatrywał się bezpośrednio w pozującą nastolatkę. Siódmoklasistka nie miała pojęcia, że niebezpieczne stworzenie znajduje się na wyciągnięcie ręki. Całe szczęście nic nikomu się nie stało.

- Nie miałam pojęcia, że dzieliłam tę chwilę wraz z nietypowym nieznajomym. Całe szczęście, że zauważyłam go po fakcie, bo chyba dostałabym zawału – przyznała Brooke Mills.

Zdjęcie zostało opublikowane na mediach społecznościowych i w krótkim czasie zyskało mnóstwo reakcji i udostępnień. Wygląda na to, że ciekawski wąż był zazdrosny o całą uwagę, jaką przyciągała uczennica, i też chciał wziąć udział w sesji zdjęciowej. Pewnie w swoich albumach macie wiele takich zdjęć, które "mistrz drugiego planu" swoją obecnością - zamierzoną lub niezamierzoną - wam "zepsuł". Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: The dodo