Swiatzwierzat.pl
Pamiątkowe zdjęcie

facebook/Kage Fit

Mama zrobiła córce pamiątkowe zdjęcie. Nie zauważyła, że ​​pozuje z nią ktoś jeszcze

2 Października 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Z okazji rozpoczęcia nauki w siódmej klasie, 13-letnia Brooke Mills poprosiła mamę o zrobienie jej pamiątkowego zdjęcia. Dopiero podczas przeglądania fotografii, kobieta zauważyła, że nieproszony gość wkradł się w kadr.

Coraz więcej osób nie rozstaje się ze swoim telefonem, co ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Dzięki aparatowi fotograficznemu wbudowanemu w lekkie i przenośne urządzenie jesteśmy w stanie uchwycić najbardziej przełomowe momenty w życiu. Zdarza się również, że pewne przypadkowo uwiecznione elementy przyciągają uwagę bardziej niż właściwi bohaterowie zdjęć podczas ważnej chwili.

Dziewczyna pozuje do pamiątkowego zdjęcia. Na zdjęciu załapał się ktoś jeszcze

Na początku każdego nowego roku szkolnego wielu uczniów uwielbia pozować do pamiątkowych fotografii. Rodzice uważają to za bardzo dobry sposób na obserwowanie rozwoju swoich dzieci, zaś sami zainteresowani mogą w przyszłości powrócić wspomnieniami do nastoletnich czasów.

Kiedy wakacje w Stanach Zjednoczonych dobiegły końca, mama 13-letniej Brooke z Auburn w stanie Arizona nie zaniedbała rodzinnego zwyczaju i oczywiście sfotografowała uśmiechniętą dziewczynę przed pójściem do szkoły. Nastolatka zapozowała w ogrodzie, stojąc tuż obok drzewa.

W tamtym czasie mama Brooke absolutnie nie zdawała sobie sprawy z tego, że tegoroczne zdjęcie wkrótce stanie się znane na całym świecie ze względu na pewien szczegół, który bez dokładnego przyjrzenia się pozostałby niezauważony. Dopiero gdy przyjrzała się zdjęciu z bliska, nieomal serce wyskoczyło jej z piersi.

Sasha

Maleńki pitbull przeciwstawił się przeciwnościom losu. Choć nikt nie dawał mu szans, postanowił żyć

CZYTAJ DALEJ

W pobliżu czaiło się niebezpieczeństwo

Okazało się, że na drzewie obok znajdował się spory wąż, który wpatrywał się bezpośrednio w pozującą nastolatkę. Siódmoklasistka nie miała pojęcia, że niebezpieczne stworzenie znajduje się na wyciągnięcie ręki. Całe szczęście nic nikomu się nie stało.

- Nie miałam pojęcia, że dzieliłam tę chwilę wraz z nietypowym nieznajomym. Całe szczęście, że zauważyłam go po fakcie, bo chyba dostałabym zawału – przyznała Brooke Mills.

Zdjęcie zostało opublikowane na mediach społecznościowych i w krótkim czasie zyskało mnóstwo reakcji i udostępnień. Wygląda na to, że ciekawski wąż był zazdrosny o całą uwagę, jaką przyciągała uczennica, i też chciał wziąć udział w sesji zdjęciowej.

Pewnie w swoich albumach macie wiele takich zdjęć, które "mistrz drugiego planu" swoją obecnością - zamierzoną lub niezamierzoną - wam "zepsuł". Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej niebezpieczne owady w Polsce. Uważaj, niektóre mogą mieszkać w twoim domu

W Polsce co prawda jadowitych stworzeń nie ma tak wiele, jak np. w Australii, co nie oznacza, że szanse na ich spotkanie wynoszą zero. Poznaj najbardziej jadowite owady występujące w Polsce! Przy napotkaniu tych owadów, lepiej zachować pewne środki ostrożności. Najlepiej się do nich nie zbliżać, ale jeśli dojdzie do konfrontacji i ukąszenia, warto wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje.

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: The dodo

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Inne zwierzęta

Śmiertelny wypadek w ubojni trzody chlewnej. Świnia "obudziła się i zaatakowała"

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Nagrał spacer majestatycznych żubrów po lesie. "Prawdziwi królowie polskiej przyrody"

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

"Ropuchodzilla" schwytana w Australii. Ważące 2,7 kg monstrum zostało uśpione

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

W środku nocy psy zaczynają szczekać jak oszalałe. Na posesję wtargnął niebezpieczny intruz

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Nietoperze tylko czekają na ich nieuwagę. Fotopułapka przyłapała "wampiry" podczas łowów

Czytaj więcej >
dziki, fot. unsplash.com/Rosie Sun, TOMASZ RADZIK/East News

Inne zwierzęta

Wychodzą w nocy i sieją spustoszenie. Leśnicy pokazali opłakane skutki nocnego żerowania dzików

Czytaj więcej >