Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies obserwował wyjazd właścicieli. Jego reakcja poruszyła cały świat
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 03.04.2024 13:08

Pies obserwował wyjazd właścicieli. Jego reakcja poruszyła cały świat

smutny pies
Fot. tiktok.com/ chzwythenewfie

Dzieci ucieszyły się, że w końcu nadeszły upragnione wakacje. Pogoda była idealna, więc rodzice wysłali swoje pociechy na wyjazd do babci. Niestety ich czworonożny przyjaciel nie został wzięty pod uwagę. Gdy zrozumiał, że rodzina jedzie bez niego, zareagował na to najsłodszą miną na świecie. Nagranie z uroczym psem podbiło internet. 

Wyjazdy bez zwierząt. Psy zawsze tęsknią za swoimi opiekunami

Wyjazdy to ciężki czas dla naszych pupili. Choć coraz więcej właścicieli zabiera swoje czworonogi ze sobą na wakacje, to nadal w wielu przypadkach zwierzęta czeka rozłąka z ukochanymi opiekunami. Każde z nich reaguje na naszą nieobecność inaczej. Jedno jest jednak pewne - nasze ukochane zwierzaki tęsknią za nami jak nikt inny na świecie.

Chewy, uroczy nowofundland mieszka ze swoimi opiekunami w Kandzie. Pies jest bardzo związany z rodziną, zwłaszcza z młodszą jej częścią. Przyzwyczajony do wspólnych wyjazdów był bardzo zdziwiony, kiedy dzieci pakując się na wyjazd, nie zabrały jego ulubionych misek i zabawek. Właścicielka, widząc zachowanie psa, postanowiła go nagrać. Jego reakcja na odjeżdżający samochód z ukochanymi opiekunami poruszyła internautów.

Co oznacza drapanie legowiska przez psa? To ważna informacja dla właściciela Jak nauczyć kota reagowania na imię? O tych zasadach warto wiedzieć

Pies dowiedział się, że nie jedzie na wakacje. Nagranie stało się hitem w sieci

Nowofundlandy uważane są za najbardziej przyjazne i rodzinne psy na świecie. Rasa ta przywiązuje się do swoich opiekunów, a dzieci traktuje niemal jak własne szczenięta. Chewy mając w charakterze bycie uczuciowym czworonogiem, nie potrafił ukryć smutku już od momentu, gdy walizki zostały wyjęte z szafy. Dopiero fakt, że to jego ukochane dzieci wyjeżdżają, doprowadził go do rozpaczy. Z tęsknoty położył się na werandzie i smutno patrzył, jak ulubieni ludzie, którzy zawsze się z nim bawią, znikają mu z oczu, krzycząc do niego na pożegnanie. 

@chewythenewfie

they left me too buddy its okay!

♬ Runaway - AURORA

Nagranie z uroczym psem okazującym uczucia zrobiło furorę w sieci. Krótkie wideo obejrzało już ponad 5 milionów internautów. Wielu z nich zostawiło pod filmem swój komentarz:

  • Popłakałam się.
  • Ale oni chyba wrócą, prawda?
  • Klatka naszego psa była za duża, aby zmieściła się do luku bagażowego. Odwołaliśmy wakacje, bo bez niego nie wyjeżdżamy. Zmieniliśmy plany i zabraliśmy go ze sobą samochodem.
  • Ja z moim się nigdy nie żegnam w taki sposób. Zawsze przytulam, bawię się, daje smaczki i wtedy jadę. A nie pa piękny, bo on wtedy myśli, że to na zawsze.

Wakacje z psem. Warto zabrać czworonoga ze sobą

Po komentarzach zamieszczonych pod postem widać, że nie tylko nasze czworonogi są z nami związane, ale również i my nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Często rozłąka ze zwierzęciem, mimo iż jest bezpieczny i zaopiekowany powoduje u nas ogromny smutek i tęsknotę. Wszak na co dzień cztery łapy chodzą za nami niemal krok w krok. 

Projekt bez nazwy-21.jpg
ukochany pies, Fot. canva.com/ Jasmina007

Na szczęście co raz więcej miejsc, hoteli czy restauracji pozwala na przebywanie ze swoim pupilem. Na górskich szlakach lub na plaży, możemy spotkać wielu ludzi, którzy zabrali ze sobą czworonoga na wakacje. Znalezienie miejsca do wspólnej aktywności z pupilem nie jest już takie trudne, jak dawniej. Warto więc czasem zabrać psa na wyjazd i sprawić tym radość zarówno sobie, jak i naszemu ukochanemu przyjacielowi.

Projekt bez nazwy-22.jpg
pies na wakacjach, Fot. canva.com/ Aladino Gonzalez

 

Źródło: tiktok.com/ chzwythenewfie