Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chciał odrobiny prywatności w łazience. Pies miał inne zdanie
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 01:00

Chciał odrobiny prywatności w łazience. Pies miał inne zdanie

pies wpadł do łazienki
RM Videos

Psy lubią podążać za właścicielami. Gdziekolwiek on, tam będę i ja - z pewnością tak myśli wiele zwierzaków. Psy towarzyszą opiekunom w kuchni, w sypialni, podczas pracy... Niektóre nie chcą spuszczać właścicieli z oczu, nawet gdy ci idą do łazienki! 

Pies wpadł do łazienki 

Pewien mężczyzna nagrał zabawną sytuację, która miała miejsce u niego w domu. Poszedł na chwilę do łazienki, zamykając za sobą drzwi. Przez cały czas trzymał telefon w dłoni, chcąc nagrać, co zrobi jego zwierzak. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Czworonóg z impetem wpadł do środka, prawie rozwalając drzwi. Nie przeszkadzało mu, że są zamknięte. Zwierzak chciał być z właścicielem nawet w tym miejscu. Prawie zepsuł drzwi, chcąc dostać się do środka! 

Właściciel został sam w łazience na 3 sekundy! Pies nie wytrzymał tak "długiej" rozłąki, wparował do środka, chcąc być z opiekunem. 

- Właściciel zamknął drzwi, a pies odpowiedział, że "my tak nie robimy"- On nie lubi zamkniętych drzwi w swoim domu, bo przypomina mu to więzienie.

- Nie mogę przestać się śmiać. Drzwi zostały otworzone w bardzo agresywny sposób, ale pies jest taki słodki.- My nie zamykamy drzwi w tym domu! - pisali rozbawieni internauci w komentarzach.

Wideo na kanale RM Videos na YouTubie obejrzano blisko 150 tys. razy w ciągu jednej doby! Nagranie pierwotnie zamieszczono na TikToku, jednak wymazano nazwę, stąd nie wiemy, jak nazywa się bohater tego wideo. 

W ostatnie sekundzie filmiku widzimy psa o imieniu Clingy, który wydaje się bardzo zadowolony z faktu, że udało mu się otworzyć drzwi. Ciekawi jesteśmy, co jeszcze wyprawia czworonóg w domu. Jakie są jeszcze jego numery!

Zobacz wideo:

[EMBED-3841]

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt: