Swiatzwierzat.pl
Pnś

Źródło: Screen z Pytanie na Śniadanie,  24.01.2021, 08:08

Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie". Pies nie wytrzymał przed Kammelem, prowadzący poderwał się na równe nogi

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

W "Pytaniu na Śniadanie" doszło do małej, nieprzyjemnie pachnącej wpadki. Zaproszeni goście przyszli porozmawiać o psach rasy chihuahua, kiedy zaraz po wejściu na antenę, jeden z piesków załatwił się przed Tomaszem Kammelem. Prowadzący pr

- Chihuahua - mały pies, wielkie serce - tak brzmiał tytuł jednego z weekendowych tematów, który został zaprezentowany widzom TVP2. Prowadzący, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel próbowali przybliżyć oglądającym jedną z bardziej szczekliwych ras psów, która od wielu lat cieszy się powodzeniem! Miłośnicy zwierzaków chętnie wybierają te "psy do torebki" z uwagi na ich wielkość, czy możliwość zamieszkania z nimi na małej przestrzeni. Czworonogi są również wspaniałymi przyjaciółmi. Ale nie ma co ukrywać, jak każdemu zdarzają się wpadki.

Pytanie na śniadanie. Wpadka z psem 

Tomasz Kammel, który prywatnie jest miłośnikiem psów, zdecydował się przywitać psich gości na leżąco. Prowadzący bawił się z jednym z czworonogów, kiedy drugi z nich od razu po wejściu na antenę, postanowił się załatwić! 

- A tu jest kupa robiona, Proszę Państwa tu jest program na żywo, wszystko się musiało zdarzyć - powiedział Tomasz Kammel, który za sekundę podniósł się z podłogi.

Taka wpadka może zdarzyć się każdemu czworonogowi! Mrówka, bo tak na imię ma pies był zestresowany, w nowym miejscu, nie ma powodów, aby go winić. Spora część widzów mogła poczuć się jednak nieco zniesmaczona sytuacją.

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie"

Prowadzący próbowali całą sytuację obrócić w żart, przypominając inne historie z "Pytania na śniadanie". W programach na żywo wpadki często mają miejsc. 

- No i piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to na stole, a ta dziewczyna (chihuahua - red.) zrobiła to tutaj - powiedział Kammel.

Przypomnijmy, że niedawno przy realizacji podobnego tematu w programie, jeden z psów obsikał Kasię Cichopek! Prowadząca nie przejęła się faktem, nie złościła na zwierzaka. Cichopek po zejściu z anteny zmieniła sweter i pracowała dalej.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Screen z Pytanie na Śniadanie,  24.01.2021, 08:08

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: PnŚ

Podobne artykuły

Marek BAZAK/East News

Aktualności

Tragedia pod Koninem. Dwa mastify zagryzły 65-latka

Czytaj więcej >
Świeczka

Aktualności

Nie żyje Magdalena Wojciechowska

Czytaj więcej >

Aktualności

Helena R., prezes towarzystwa INNI, skazana za znęcanie się nad zwierzętami. Zapadł wyrok sądu

Czytaj więcej >
pies

Aktualności

Przywiązał psa do pędzącego auta. Były senator PiS Waldemar B. zatrzymany

Czytaj więcej >
policja.pl

Aktualności

Psia buda miała posłużyć im za skrytkę. Policjanci zatrzymali podejrzanych

Czytaj więcej >
https://www.gov.pl/web/kppsp-strzelce-krajenskie/niebezpieczny-pozar-butli-z-gazem-w-strzelcach-krajenskich

Aktualności

Niebezpieczny pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich. Strażak uratował psa

Czytaj więcej >