Swiatzwierzat.pl
William i Kate z dziećmi

Rex Features/East News

Kate i William nie mogli dłużej ukrywać prawdy. Rodzina królewska znowu się powiększyła, radosną nowinę przekazał brat księżnej

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Brytyjska rodzina królewska zyskała kolejnego członka. Jak donoszą zagraniczne media, w domu Kate Middleton i księcia Williama na stałe zagościł nowy mieszkaniec, który z pewnością wywołał ogrom radości u ich dzieci. Radosną wieść przekazał

Księżna para Cambridge chciała wieść spokojne życie z daleka od oficjalnej londyńskiej rezydencji brytyjskich monarchów oraz fleszy wścibskich paparazzi, dlatego zamieszkali wraz z dziećmi w Anmer Hall w hrabstwie Norfolk. Jak się okazuje, w ostatnim czasie dołączył do nich ktoś jeszcze. 

Żałoba dotknęła brytyjską rodzinę królewską

Dotychczas Kate, Williamowi oraz ich trójce dzieci towarzyszył ukochany pupil imieniem Lupo, który niestety niedawno odszedł. Pod koniec 2020 roku na oficjalnym Instagramie księżnej pary Cambridge pojawił się wzruszający wpis, w którym pożegnano czworonoga.

- To był bardzo smutny weekend. Zmarł nasz drogi pies Lupo. Był serce naszej rodziny przez 9 lat. Bardzo za nim tęsknimy – napisali Kate i William pod wpisem na Instagramie.

Lupo był przedstawicielem rasy angielski cocker-spaniel, który pochodził z hodowli prowadzonej przez rodzinę Kate. Przyszedł na świat w 2011 roku, tuż przed Bożym Narodzeniem. Szczeniak został sprezentowany księżnej z myślą, by dotrzymywał jej towarzystwa i pocieszał w chwilach, kiedy William oddawał się zagranicznym podróżom.

Wpis na Instagramie Kate i William sugeruje, że strata Lupo była ogromnym ciosem nie tylko dla nich samych, ale też ich dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. Cała trójka maluchów była wielokrotnie widziana podczas spacerów w towarzystwie czarnego psiaka, z którym chętnie się bawiła.

Nowy domownik

Okazuje się jednak, że choć w rezydencji w Anmer nie mieszka już Lupo, można tam na nowo usłyszeć radosne szczekanie i odgłos psich łapek. Wspaniała nowina właśnie obiegła ogólnoświatowe media za sprawą słów brata księżnej.

Książęca para Cambridge jeszcze w ubiegłym roku podjęła decyzję o adopcji kolejnego pupila. Krótko przed odejściem Lupo, w ich posiadłości zamieszkał ośmiomiesięczny szczeniaczek. Dzieci pary musiały być wniebowzięte. 

Nowy domownik został już wcześniej zaprezentowany światu przez brata księżnej Kate, Jamesa Middleton. Biznesmen wraz z narzeczoną prowadzi hodowlę angielskich cocker-spanieli, dlatego gdy na świecie pojawił się nowy miot, od razu wpadł na pomysł, by podarować jednego ze szczeniaków swojej starszej siostrze. 

- Nowy szczeniaczek jest kochany, a cała rodzina jest nim kompletnie oczarowana - mówi James w rozmowie z Daily Mail.

Na obecną chwilę wygląd nowego członka rodziny Williama i Kate wciąż pozostaje tajemnicą, choć można mieć już pewne przypuszczenia na podstawie zdjęcia z Instagrama Jamesa. Jak myślicie, czy szczeniaczek ponownie będzie czarnego umaszczenia, czy może to czekolady piesek skradł serca książęcej pary? 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >