owczarek
Źródło: RM Videos

Owczarek nie zauważył małej gimnastyczki. Rodzice wszystko nagrali, nie mogli uwierzyć

26 Stycznia 2021

Dziewczynka chciała pochwalić się gimnastycznymi figurami przed rodzicami. Rozłożono materac, aby w razie czego dziecko nie spadło na twardą podłogę. Dziewczynka najpierw wykonała popularną "gwiazdę", a później od razu mostek. Jej akrobacje nagrywali rodzice, nikt nie spodziewał się, co zaraz zrobi owczarek.

Owczarek przebywał w tym samym pokoju, co dziewczynka. Ponieważ nagranie zamieszczono w pionie, nie było widać, co robi pies, kiedy dziecko ćwiczy figury. Jednak sądząc po końcówce filmu, zwierzak w ogóle nie interesował się małą gimnastyczką. A jednak i tak skradł całe show, zasłaniając dziewczynkę.

Owczarek usiadł na dziecko

Rodzice nagrywali akrobację dziewczynki. Nie wiadomo, czy wideo miało trafić tylko do domowej kolekcji, jednak finalnie znalazło się na YouTubie. Wszystko przez zachowanie owczarka, który nieświadom "zepsuł" akrobację dziewczynki. Co takiego zrobił pies?

Dziewczynka najpierw wykonała "gwiazdę" na materacu, a później mostek. Aby wyjść z pozycji, dziecko położyło się na ziemi, czego w ogóle nie zauważył pies. Owczarek usiadł na twarzy dziewczynki, w ogóle nie wiedząc, co robi.

Miejsce, które znalazł do siedzenia pies, rozbawiło głównych zainteresowanych. W tle słychać śmiech dziecka oraz jej ojca. Nikt nie miał za złe psu, że wybrał takie a nie inne miejsce do siedzenia. To był czysty przypadek, owczarek nikomu nie chciał zrobić krzywdy. Z pewnością za parę sekund wstał czy został zrzucony z dziecka.

Był przekonany, że uratował małe kotki. Kiedy zaczęły rosnąć przekonał się, jak bardzo się myliłBył przekonany, że uratował małe kotki. Kiedy zaczęły rosnąć przekonał się, jak bardzo się myliłCzytaj dalej

Nagranie hitem w sieci

W ciągu jednego dnia na YouTubie, nagranie obejrzano ćwierć miliona razy! Sytuacja rozbawiła internautów, szczególnie zachowanie psa, który nawet po fakcie, wydaje się niewzruszony tym, co zrobił.

- Pies zrobił to tak szybko, jakby planował to latami.
- Pewnie pomyślał, że w końcu ma dobre siedzenie dla siebie.
- Nigdy nie rozumiem, co siedzi w głowach psów, które tak robią.
- Pies po prostu pokazywał dziecku swoje sztuczki - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie przezabawne wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: YouTube

Następny artykuł