Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.09.2020 00:10

Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez

pies
fot.youtube.com/Campos Investigations – Private Investigator

Pies został pod opieką współlokatorów kobiety, kiedy ta musiała wyjechać. U kobiety wykryto białaczkę, musiała udać się na leczenie, a pupila zostawić w swoim domu. Leczenie powiodło się, a kobieta wróciła do domu, ale nie zastała zwierzaka. Współlokatorzy poinformowali ją, że husky uciekł.

Pies, który dosłownie wpada w ramiona swojej pani, po tym, gdy nie widział się z nią przez ponad dwa lata to wzruszająca scena. Nagranie obrazujące ten moment to prawdziwy wyciskacz łez. Historia tych dwojga nie była łatwa. Rozdzielił ich czas, a później ucieczka psa z domu, w którym mieszkał. Właścicielka użyła jednak wszystkich dostępnych sposobów, by odnaleźć pupila i w końcu jej się to udało.

Pies wita się z panią – wzruszające nagranie

Husky o imieniu Semper zniknął bez śladu. Mimo że miał wszczepiony czip z danymi właściciela, telefon milczał. Kobieta wykorzystała media społecznościowe, plakaty i ulotki, które informowały o zaginięciu husky’ego, jednak na próżno. Czas mijał, a po psie nie było śladu.

Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych w stanie Floryda. Kobieta postanowiła posłużyć się pomysłem, który mało komu przyszedłby do głowy. Wynajęła detektywa, który w końcu pomógł znaleźć jej psa. Nagranie z przywitania z pupilem jest wzruszające. Te zwierzęta nigdy nie zapominają o tych, których kochają!

  1. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Husky wystawiony na sprzedaż

Semper jak się okazało, przeżył wiele przygód. Przywłaszczyła go sobie inna kobieta i zaszczepiono mu czip z nowymi danymi. Dlatego nikt nie zgłaszał się, że znalazł psa. Detektyw doszła do tego, że pies miał zostać wystawiony na sprzedaż za 200 dolarów.

Dzięki temu psiak został odnaleziony i przywieziony do właścicielki. Nie miał kłopotu, by rozpoznać ukochaną i bliską mu osobę mimo tego, że ostatni raz widział ją dwa lata wcześniej. Te zwierzęta są naprawdę niesamowite. Tak samo wyjątkowi są właściciele, którzy zrobią wszystko by odnaleźć swojego czworonożnego przyjaciela. W jednym z artykułów opisaliśmy sytuację, w której zdesperowany właściciel za znalezienie zwierzęcia wyznaczył swój własny dom!

ZOBACZ NAGRANIE:

Uwaga! Nagranie wzrusza do łez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jamnik zaopiekował się sparaliżowanym kotem. Ich historia jest jak z bajki Disneya
  2. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

źródło: planeta.life