Swiatzwierzat.pl
Kot maszeruje

youtube/ViralHog

Piechur na medal. Kot mieszkający w bazie wojskowej nauczył się maszerować

25 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Czy kota można nauczyć sztuczek? Żołnierze stacjonujący w tureckiej bazie wojskowej w Manisie udowodnili, że jak najbardziej tak i to nie byle jakich! Wideo przedstawiające nietypowe szkolenie mruczka zostało odtworzone już blisko 500 tysięcy razy.

Przyjęło się, że koty nie są zwierzętami domowymi nadającymi się do tresowania. Okazuje się jednak, że mruczki również może nauczyć się poleceń i trików, dzięki którym życie z nim będzie przyjemniejsze i z pewnością ciekawsze.

Kot stał się żywą maskotką bazy wojskowej

W bazie wojskowej w miejscowości Manisa, w zachodniej Turcji, na świat przyszedł niezwykły dachowiec. Nowo narodzony kociak pozostał bez opieki, jednak od swoich pierwszych chwil podbił serca żołnierzy i został przez nich wychowany.

Wraz z biegiem czasu wojskowi zauważyli, że zwierzak zaaklimatyzował się do rygorystycznych warunków panujących w bazie wojskowej. Co lepsze, zaczął nawet imitować pewne zachowania swoich opiekunów.

Na nagraniu, które opublikowano w sieci, można dostrzec jedną z popisowych sztuczek wypracowanych przez sprytnego kociaka. Maluch długo obserwował wyczerpujące treningi towarzyszy broni i postanowił sam spróbować.

pies do nazwania

Jakie imię wybrać dla psa? Oto najoryginalniejsze propozycje

CZYTAJ DALEJ

Raz, dwa, trzy do ćwiczeń marsz!

Autor nagrania wyjaśnia, że ten uzdolniony mruczek nauczył się maszerować niczym żołnierz na defiladzie! Oczywiście robi to dumnie, dostojnie, jak to przystało na kota, jednocześnie udowadniając, że doskonale nadaje się na czworonożnego piechura.

Wideo szybko zyskało popularność w sieci, wzbudzając zachwyt w miłośnikach zwierząt. Wiele osób nie było w stanie uwierzyć własnym oczom, widząc kota maszerującego łapkami w miejscu. W sekcji komentarzy nie zabrakło też żartów.

- Wygląda na to, że kot próbuje nauczyć was chodzić. Widzi, że znacie już podstawy, a teraz pokazuje, jak iść naprzód – piszą internauci pod filmem.

Wkrótce koty podbiją świat! - zapewniają.

Zobacz nagranie:

Źródło: youtube/viralhog

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >