Swiatzwierzat.pl
Katarzyna Ankudowicz

instagram/ankudowiczkasia

Katarzyna Ankudowicz pożegnała czworonożnego przyjaciela. „Żegnaj, kochany Panie Kredko"

24 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Wielki smutek zagościł w sercu Kasi Ankudowicz. Popularna aktorka, znana m.in. z "Pierwszej miłości, "Bulionerów", czy "O mnie się nie martw", była zmuszona pożegnać swojego bliskiego przyjaciela. Mowa o Panu Kredce, z którym gwiazda była bardzo mocno zżyta. Zdjęcia opublikowane na Instagramie dowodzą, jak głęboka łączyła ich więź.

W domu aktorki znanej z wielu hitowych seriali stacji TVP oraz Polsat zapanowała smutna atmosfera. Katarzyna Ankudowicz cierpi po stracie czworonożnego przyjaciela, który towarzyszył jej od przeszło dziesięciu lat. Fani pocieszają ją w trudnych chwilach.

Katarzyna Ankudowicz straciła psa

23 lipca gwiazda polskich produkcji poinformowała internautów o tym, że zmarł jej ukochany pies. Aby ukoić żal, smutek i pustkę w sercu, opublikowała w mediach społecznościowych wpis przybliżający historię zmarłego pupila.

- Kredek, Pan Kredka. Ponad dziesięć lat żyliśmy razem. Nie wiemy, jak długo i jak żyłeś, kiedy wpadliśmy na siebie na Górczewskiej. Jednak przeżyłeś ten łomot, jaki sprawił Ci nieznany kierowca, tak jak potem przeżyłeś alergie, zapalenia i trzy udary - wspomina aktorka.

- Zjeździłeś z nami Polskę i okolice, turystycznie i zawodowo, byłeś na niejednej scenie i w wielu wielu hotelach. Kto by pomyślał, skoro na początku bałeś się nawet wyjść siku. Działało przekupstwo kiełbaskami i psimi ciastkami. Kochałeś jeść, czy to karma za miliony monet czy śmietniki, aż w końcu to, co spadło z talerzyka Konstancji - dodaje żartobliwie.

zdjęcie podglądowe: kot

Makabryczne znalezisko w zamrażarce. Kobieta zamknęła w nim rannego kota

CZYTAJ DALEJ

Pożegnalny wpis wyciska łzy z oczu

Jak wynika z wpisu, podeszły wiek i towarzyszące mu choroby skłoniły właścicielkę do podjęcia bolesnej, ale koniecznej decyzji. Aktorka postanowiła skrócić mękę psa, poddając go eutanazji.

- Na pewno bardzo Cię to życie ostatnio bolało, skoro odmawiałeś swoich ukochanych posiłków. Nie chcieliśmy, żebyś cierpiał, dlatego wczoraj wieczorem pożegnaliśmy się na zawsze. Dziękuję Ci za wspólną podróż, żegnaj, kochany Panie Kredko - podsumowała aktorka.

Ankudowicz dołączyła do wpisu zdjęcia ze wspólnych radosnych chwil ze swoim czworonożnym przyjacielem. Widać na nich, że Pan Kredka był niewątpliwie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów i przyjaciół gwiazdy, wyrażających kondolencje. Wiele osób pocieszało aktorkę, zauważając, że na fotografiach wydają się szczęśliwi ze sobą, a ich wspólnie spędzone przygody na zawsze pozostaną miłymi wspomnieniami.

- Dziękuję Pani Kasiu za prawdziwą miłość dla czworonożnego przyjaciela. Bo tylko wtedy kochamy naprawdę, gdy mimo naszego bólu, pomagamy im odejść za Tęczowy Most - napisała jedna z internautek.

Zobacz zdjęcia:


Źródło: instagram/ankudowiczkasia

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Maciej Mikołajczyk mówi stop transportowi konnemu na trasie do Morskiego Oka

Czytaj więcej >
pies pająk 2014 rok

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tak zmieniła się Chica po 6 latach. Suczka, która zagrała ogromnego pająka jest głucha, wciąż kochana

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Nieszczęście dotknęło rodzinę Katarzyny Dowbor. Wstrząsająca wiadomość obiegła Sieć

Czytaj więcej >