Swiatzwierzat.pl
Kot

youtube/Half-asleep Chris

Dzień z życia kotów. Kamera przyczepiona do obroży pokazuje, co wyrabiają, gdy są same w domu

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Popularny brytyjski youtuber postanowił przeprowadzić pewien eksperyment. Za pomocą miniaturowej kamerki chciał zobaczyć, jak wygląda świat oczami domowego zwierzaka. Jego królikiem doświadczalnym stał się tajemniczy kociak o imieniu Ralph, który zdaniem opiekuna skrywa wiele sekretów. Efekt tego badania z pewnością Cię zaskoczy!

Christopher Burton, znany na platformie Youtube pod pseudonimem Half-Asleep Chris, od wielu lat publikuje w sieci filmy dokumentujące swoje na pozór zwyczajne życie z przymrużeniem oka. Stała widownia z pewnością wie że Brytyjczyk słynie z niebagatelnego poczucia humoru, ale także zamiłowania do mruczków.

Przyczepił do kota miniaturową kamerę

Youtuber często nagrywa filmy z udziałem swojego pupila, czarnego kocura Ralpha oraz Belli, kotki należącej do jego dziewczyny. Tym razem twórca internetowych treści zabrał swoich widzów w podróż oczami domowych futrzaków.

Christopher podejrzewał, że jego pupil może knuć coś niedobrego, gdy nikt na niego nie patrzy. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowił się przekonać. Do obroży Ralpha przymocowano niewielkich rozmiarów kamerkę, która miała ujawnić jego najskrytsze tajemnicze.

Nagranie z kamery monitoringu

Chłopiec po kryjomu zaprzyjaźnił się z kotem sąsiadów. W końcu ich wspólny sekret wyszedł na jaw

CZYTAJ DALEJ

Tak, jak początkowo przypuszczano, Ralph i jego wspólniczka nie mieli czystego sumienia. Na światło dzienne wyszły zadziwiające przewinienia duetu rozrabiaków.

Ich opiekun zobaczył dosłownie wszystko, co wyprawiają pod nieobecność ludzi, zaczynając od zrzucania przedmiotów z szafek, a kończąc na pogryzaniu kwiatków.

Oczywiście Chris nie potrafił gniewać się na mruczki, a cały eksperyment określił przezabawnym i fascynującym. Całość możecie obejrzeć na poniższym filmie.

Zobacz nagranie:

Sekretne życie zwierzaków

Na podejrzenie niczego nieświadomego zwierzaka wpadł już wcześniej pewien mieszkaniec Bangkoku, o czym pisaliśmy tutaj. On również poznał swojego sierściucha od nieznanej dotąd strony.

Gwoli przypomnienia, właściciel kotka imieniem Aichi zauważył, że od pewnego czasu po przebudzeniu ma problemy z oddychaniem i czuje się zmęczony. Duszności nasilały się w trakcie snu, dlatego postanowił ustawić w sypialni kamerę i odkryć, co jest powodem niepokojącym objawów.

Ku jego wielkiemu zdumieniu, okazało się, że przytulaśnemu mruczkowi najwygodniej spało się na twarzy i szyi opiekuna! Spragniony dotyku "dusiciel" nieumyślnie utrudniał swobodny oddech swojego pana, a prawda wyszła na jaw dopiero po obejrzeniu zaskakującego nagrania.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >