Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-07-20T152926.940

Facebook.com @VolusiaSheriff

Mężczyzna zaatakował psa maczetą, nie wiedział, że nagrywa go kamera

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Miasteczko New Smyrna Beach w stanie Floryda (USA) nie może otrząsnąć się z szoku po tym, jak bezdomny napadł z maczetą na psa.

Pies bawił się ze swoją panią na podwórku. W pewnym momencie wyszedł na ulicę przez otwartą furtkę, nieco tylko wyprzedzając swoją panią, która chciała wziąć czworonoga na przechadzkę po okolicy. Nagle zza płotu kobietę doszło pełne przerażenia skomlenie.

BeFunky-collage - 2021-07-20T144037.529

Woda aż biała od śniętych ryb. Jeziorko w centrum Gniezna epicentrum katastrofy

CZYTAJ DALEJ

Uderzał go maczetą

Gdy kobieta wypadła na ulicę, jej oczom ukazał się przerażający widok. 46-letni Richard Nelson, miejscowy bezdomny, uderzał psa... maczetą!

Kobieta zaczęła krzyczeć na mężczyznę, by zostawił zwierzę, a potem wołać w panice o pomoc. Policjanci przybyli na miejsce i zatrzymali Nelsona.

Pies, pocięty maczetą, był w złym stanie. Miał głębokie rany na plecach i pyszczku. Został zabrany przez policjantów do najbliższej lecznicy. Wiadomo już, że szybko dojdzie do siebie.

Twierdzi, że się bronił. Jest nagranie

Richard Nelson trafił z kolei do aresztu, gdzie został przesłuchany. Twierdził, że tylko się bronił przed psem, który zaatakował go na ulicy. Zwierzę miało rzucić się na Nelsona i ugryźć go w klatkę piersiową.

Nelson nie przewidział jednak, że całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerę ochrony w jednym z domów. Na nagraniu widać, jak to Nelson rzuca się na psa, który tylko warknął na niego z daleka. Mężczyzna goni czworonoga po ulicy, zapędza w kozi róg i zaczyna uderzać ostrzem.


Nelson został oskarżony o znęcanie się nad zwierzęciem oraz składanie fałszywych zeznań. Obecnie wyszedł już z aresztu. Wiadomo, że jest bezdomny, ale kręci się w okolicy przedmieść New Smyrna Beach. Właścicielka psa stwierdziła, że już wcześniej dochodziło do incydentów i jej pupil bardzo nie lubi się z Nelsonem. Najwyraźniej vice versa.

Zobacz zdjęcia, zrobione po interwencji policji, klikając tutaj. UWAGA! Niektóre są drastyczne i przedstawiają rannego psa.

Źródło: Facebook.com @VolusiaSheriff

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >

Psy

Mężczyzna znęcał się nad psem w czasie transmisji internetowej. Wreszcie usłyszał zarzuty

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >