Swiatzwierzat.pl

Facebook.com @Cincinnati.Fire.Department

Niezwykła interwencja strażaków. W dziurze w ścianie czekała ich niespodzianka

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Emil Hoff

Domownicy początkowo myśleli, że to omamy słuchowe, ale przecież wszyscy na raz nie mogą mieć takich samych halucynacji! Musieli w końcu przyznać, że ze ściany garażu dochodzą tajemnicze odgłosy.

To był trudny czas dla mieszkańców zwykłego domu w Cincinnati w stanie Ohio (USA). Najpierw fala upałów, potem nagła utrata ukochanego psa, teraz nękały ich tajemnicze odgłosy ze ściany!

Jakieś licho skrobie w ścianie

Rodzina nie mogła się domyślić, co też może borować w betonowej, dwuwarstwowej ścianie garażu. Przecież nie było w niej żadnych dziur, nikt ani nic nie mogło dostać się do pustej przestrzeni między twardymi blokami betonu.

W końcu domowników naszło przeczucie - straszne i zarazem dające nadzieję. A co, jeśli w ścianie jest Bertie, ukochana terrierka, która zniknęła gdzieś przed pięcioma dniami?

Po przyłożeniu ucha do ściany garażu słuchać było tylko szelest i drapanie. Gdy jeden z domowników zawołał "Bertie", drapanie jakby się wzmogło.

Nie czekając dłużej, rodzina wezwała strażaków. Domownicy poinformowali dyspozytora, że jakkolwiek dziwnie to brzmi, w ścianie ich garażu prawdopodobnie utknął pies.

Film z akcji ratunkowej hitem w sieci

Reszta jest historią. Niezwykłą akcję strażaków można obejrzeć na filmie, który zyskał ogromną popularność w sieci po tym, jak Departament Straży Pożarnej Cincinnati opublikował wideo na Facebooku.

Na filmie widać, jak dzielna strażaczka, Jenny Atkins, wybija w betonowej ścianie garażu dziurę, sprawnie machając wielkim młotem do burzenia. Już po chwili z otworu zaczyna wydobywać się skomlenie. Jenny ostrożnie poszerza dziurę, a potem wywabia pieska. To Bertie, która zaginęła pięć dni wcześniej!

Suczka została uratowana i wróciła do rodziny. Prawdopodobnie w jakiś sposób wspięła się na wyższą kondygnację budynku, a stamtąd spadła w szczelinę między dwiema betonowymi warstwami, tworzącymi ścianę garażu.

Nie wiadomo, i raczej się nie dowiemy, co skłoniło suczkę do buszowania w tak niebezpiecznym miejscu. Może wszystko to jest częścią jej chytrego planu stania się sławną w internecie?

Obejrzyjcie niesamowite nagranie z akcji ratunkowej!

Źródło: Facebook.com @Cincinnati.Fire.Department

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami!

Tagi:

Podobne artykuły

Aktualności

Zmarł Zdzisław Małysz, przyjaciel wszystkich zwierząt. "Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach"
Czytaj więcej >

Aktualności

Bezdomniaki liczą na pomoc. Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie
Czytaj więcej >

Aktualności

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Czytaj więcej >

Aktualności

Suczka panicznie boi się ludzkiego dotyku. Kiedy kobieta wyciąga do niej rękę, wszystko się zmienia
Czytaj więcej >

Aktualności

Turystka dotkliwie pogryziona przez żółwia. "Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do morza"
Czytaj więcej >

Aktualności

Pies uratował właścicielkę przed śmiercią pod kołami vana. Wszystko uchwyciła kamera
Czytaj więcej >
Emil Hoff

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek i artykułów (w prasie i sieci), influencer wołacza. Redaktor swiatzwierzat.pl. Team koty. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]