Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Niezwykła interwencja strażaków. W dziurze w ścianie czekała ich niespodzianka
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:43

Niezwykła interwencja strażaków. W dziurze w ścianie czekała ich niespodzianka

BeFunky-collage - 2021-07-19T145003.401
Facebook.com @Cincinnati.Fire.Department

Domownicy początkowo myśleli, że to omamy słuchowe, ale przecież wszyscy na raz nie mogą mieć takich samych halucynacji! Musieli w końcu przyznać, że ze ściany garażu dochodzą tajemnicze odgłosy.

To był trudny czas dla mieszkańców zwykłego domu w Cincinnati w stanie Ohio (USA). Najpierw fala upałów, potem nagła utrata ukochanego psa, teraz nękały ich tajemnicze odgłosy ze ściany!

Jakieś licho skrobie w ścianie

Rodzina nie mogła się domyślić, co też może borować w betonowej, dwuwarstwowej ścianie garażu. Przecież nie było w niej żadnych dziur, nikt ani nic nie mogło dostać się do pustej przestrzeni między twardymi blokami betonu.

W końcu domowników naszło przeczucie - straszne i zarazem dające nadzieję. A co, jeśli w ścianie jest Bertie, ukochana terrierka, która zniknęła gdzieś przed pięcioma dniami?

Po przyłożeniu ucha do ściany garażu słuchać było tylko szelest i drapanie. Gdy jeden z domowników zawołał "Bertie", drapanie jakby się wzmogło.

Nie czekając dłużej, rodzina wezwała strażaków. Domownicy poinformowali dyspozytora, że jakkolwiek dziwnie to brzmi, w ścianie ich garażu prawdopodobnie utknął pies.

Film z akcji ratunkowej hitem w sieci

Reszta jest historią. Niezwykłą akcję strażaków można obejrzeć na filmie, który zyskał ogromną popularność w sieci po tym, jak Departament Straży Pożarnej Cincinnati opublikował wideo na Facebooku.

Na filmie widać, jak dzielna strażaczka, Jenny Atkins, wybija w betonowej ścianie garażu dziurę, sprawnie machając wielkim młotem do burzenia. Już po chwili z otworu zaczyna wydobywać się skomlenie. Jenny ostrożnie poszerza dziurę, a potem wywabia pieska. To Bertie, która zaginęła pięć dni wcześniej!

Suczka została uratowana i wróciła do rodziny. Prawdopodobnie w jakiś sposób wspięła się na wyższą kondygnację budynku, a stamtąd spadła w szczelinę między dwiema betonowymi warstwami, tworzącymi ścianę garażu.

Nie wiadomo, i raczej się nie dowiemy, co skłoniło suczkę do buszowania w tak niebezpiecznym miejscu. Może wszystko to jest częścią jej chytrego planu stania się sławną w internecie?

Obejrzyjcie niesamowite nagranie z akcji ratunkowej!

Źródło: Facebook.com @Cincinnati.Fire.Department

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!