Swiatzwierzat.pl
Sarenka

youtube/Inside Edition

Mała sarenka zaklinowała się w ogrodzeniu. Na ratunek ruszyła Supergirl

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Jelenie, jak wiadomo, mają tendencję do pakowania się w najróżniejsze kłopoty. To poczciwe, ale naiwne stworzenia, których rozum nie pozwala ogarnąć całej złożoności pułapek, jakie czyhają na nie w przestrzeni miejskiej. Całe szczęście z pomocą przychodzą im herosi bez peleryny, czyli superbohaterowie w prawdziwym życiu.

Sarenka spacerująca po parku w pobliżu Atlanty miała ogromnego pecha. Maluch utknął między metalowymi prętami ogrodzenia obok trasy biegowej. Chociaż wierzgał, miotał się i walczył z pułapką na wszystkie sposoby, szybko stało się jasne, że wpadł jak śliwka w kompot.

Biegaczka aktywowała nadprzyrodzoną siłę

Pierwszą osobą, która dostrzegła zwierzę w potrzasku, była Chloe Dorsey. Dziewczyna natychmiast przerwała jogging, wiedząc, że musi mu pomóc. 


Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, że wystraszona sarenka nie jest w stanie przecisnąć dolnej części ciała przez metalowe ogrodzenie. Właśnie wtedy podbiega do niej biegaczka i z siłą Hulka rozciąga pręty gołymi rękami!

Uratowany ssak nie czekał ani chwili i od razu ruszył z kopyta, pozostawiając swoją wybawczynię samą. Po wszystkim dziewczyna wydaje się być bardzo zaskoczona swoją własną siłą, lecz nie wie, że to jeszcze nie koniec akcji ratunkowej.

Nowa gwiazda

Labrador stał się gwiazdą koncertu muzyki klasycznej. Zachwytom i oklaskom nie było końca

CZYTAJ DALEJ

Internet okrzyknął dziewczynę prawdziwą Supergirl

Nie uwierzysz, co stało się zaledwie kilka minut później. Ten sam jelonek, który utknął w ogrodzeniu, wpadł w kolejną pułapkę! Najwidoczniej poprzednia sytuacja niczego go nie nauczyła.

Okazuje się, że odgięcie tego ogrodzenia nie jest tak łatwe, jak za poprzednim razem. Chloe próbuje przepchnąć jelenia rękami, ale kiedy ten zaczyna kopać tylnymi nogami, szybko się cofa. W końcu przeskakuje przez płot, powodując, że jeleń uwalnia się i biegnie ku wolności.

W późniejszym wywiadzie z "Inside Edition" Chloe wyjaśniła, że za pokazem imponującej siły niczym u superbohatera stała czysta adrenalina. Stres i przerażenie, jakie odczuwała w tamtej chwili, skutecznie zmotywowały ją do przekroczenia ludzkich możliwości.

Koniecznie zobaczcie całe nagranie, przedstawiające niesamowite akcje ratunkowe w wykonaniu młodej biegaczki.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
Pies Jogi

Pozostałe

Wychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzł

Czytaj więcej >