Swiatzwierzat.pl
kundelek

facebook.com/The Dodo

Samotny kundelek wskoczył do samochodu kobiety. Od tamtej chwili nie opuścił jej ani na krok

30 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Pewien kundelek postanowił załatwić problem samotności po swojemu. Gdy kobieta o imieniu Nikki pojechała camperem na wycieczkę po pustkowiu, nagle znikąd pojawił się obok niej pies. Nie wiedziała jeszcze, że wkrótce będą nierozłączni.

Nikki była na wycieczce całkiem sama, miłośniczka podróży od jakiegoś czasu mieszkała w samochodzie. Gdy dojechała do celu i zatrzymała się, wokół nie było nikogo. Kiedy więc otworzyła drzwi do campera, a na kolana wskoczył jej kundelek, była bardzo zaskoczona. Pies wydawał się bardzo zadowolony z tego spotkania - na tyle, że nie opuszczał jej ani na krok!

Kundelek podszedł do kobiety

Na początku kobieta zmartwiła się, że pies mógł komuś uciec. Ten jednak wcale nie wyglądał na zagubionego, ucieszył się na jej widok i gdy tylko otworzyła drzwi do auta, wskoczył jej na kolana.

Postanowiła, że zgodnie z planem uda się na pieszą wyprawę. Ku jej zaskoczeniu, kundelek od razu podążył za nią.

- Im dłużej szliśmy, tym bardziej czułam, że on mnie wybrał. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie poczułam - przyznaje Nikki w materiale dla The Dodo.

Kiedy postanowiła wrócić do auta, jej nowy przyjaciel podążył za nią, po czym od razu wskoczył jej na kolana, gotowy na podróż. Wiedziała, że nie może go zostawić, a ze wzruszenia przepłakała niemal całą drogę.

Nowy przyjaciel

Nikki zawiozła psa do najbliższego weterynarza, który potwierdził, że kundelek nie ma właściciela. Postanowili jednak się upewnić i odczekać kilka dni, by dać szansę, by ktoś mimo wszystko zgłosił się po zwierzaka.

Jednak telefon milczał, więc już po kilku dniach stęskniona kobieta wróciła po psa. Nazwała go Camper, na cześć ich pierwszego spotkania.

Nikkie była przeszczęśliwa, podobnie jak jej nowy przyjaciel. Jako że kobieta na co dzień żyje w samochodzie, którym podróżuje postanowiła na pierwszych kilka dni z psem wynająć pokój w hotelu, by zapewnić mu komfort.

Tam kundelek zupełnie się przed nią otworzył i widać było, że jest bardzo podekscytowany. Ku zdumieniu Nikki, kiedy przenieśli się z powrotem do campera entuzjazm psa wcale nie opadł!

Od tamtej pory są nierozłączni. Camper kocha podróżować z Nikkie i udało im się już zwiedził spory kawałek świata. Kto by pomyślał, ze jeden dzień może tak odmienić czyjeś życie?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: thedodo.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >

Psy

Mężczyzna znęcał się nad psem w czasie transmisji internetowej. Wreszcie usłyszał zarzuty

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >