Swiatzwierzat.pl
Kociątko w wannie

youtube/kittenstreet

Kociątko nie zgadza się na kąpiel. Rozżalony mruczek wszczął awanturę wszechczasów, wszystko się nagrało

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Kociątko nie pozwala się wykąpać. Właściciele próbowali przekonać malutkiego mruczka, by zgodził się, chociaż na szybki prysznic, jednak on stanowczo się sprzeciwił. W pewnej chwili zaczął tak głośno protestować, że z pewnością wszyscy sąsiedzi w b

Jeżeli dotąd myślałeś, że dziecięca histeria to prawdopodobnie najtrudniejsza sytuacja do opanowania, to przychodzimy do Ciebie z zaskakującą nowiną. Otóż okazuje się, że wrzaski kilkulatka to pikuś w porównaniu z piskliwym protestem malutkiego kotka.

Kociątko odmawia kąpieli

Opiekunka kociątka postanowiła, że to najwyższy czas, by jej pupil został wyszorowany od stóp do głów. Wraz ze swoim partnerem, który kręcił całe zdarzenie, zaprosiła mruczka do łazienki i włożyła go do przestronnej wanny. Myślała, że maluch nie będzie oponował, jednak szybko okazało się, że była w wielkim błędzie.

Tamtego feralnego dnia moczenie futerka było wyjątkowo nie w smak kilkutygodniowemu zwierzaczkowi. Gdy tylko znalazł się w wannie, wystraszony pupil zaczął głośno miauczeć, wyrażając swój definitywny sprzeciw. Za żadne skarby nie zamierzał się myć! 

Krzykom nie było końca. Zdenerwowany maluszek zachowywał się tak, jakby chciał, aby dosłownie każdy w bloku usłyszał jego hałaśliwy protest. Sąsiedzi musieli mieć naprawdę dużą zagwozdkę, co tak bardzo rozgniewało futrzaka z mieszkania obok. 

Gdy już nawet atak histerii nie pomógł, zirytowane kociątko spróbowało wyskoczyć z wanny i uciec przed swoimi właścicielami. Niestety niespecjalnie mu się udało. Jego łapki okazały się być za krótkie, by sięgnąć brzegu wanny. Wielka szkoda. 

Triumf piskliwego buntownika

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów ognisty temperament i nieugiętość kocurka robią wielkie wrażenie. Ostatecznie udało mu się wygrać słowną sprzeczkę, ponieważ właściciele wspólnie podjęli decyzję, że najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji będzie przełożenie kąpiel na inny dzień. Trudno się kłócić z tak przekonującymi "argumentami", nieprawdaż?

Kobieta była zaskoczona zachowaniem swojego pupila. Pod opublikowanym nagranie zapewniała, że dotąd kociątko chętnie brało kąpiel i nigdy aż tak bardzo nie protestowało. Czyżby nadszedł u niego okres buntu? A może chciał dać znać swojej pani, że kotom w zupełności wystarczy rutynowa higiena i wylizywanie futerka?

Urocze nagranie, które opublikowano zaledwie rok temu, zdobyło oszałamiająco dużą liczbę wyświetleń. Na obecną chwilę zostało wyświetlone ponad 46 milionów razy! Jeśli jednak jeszcze go nie widziałeś, to koniecznie nadrób zaległości.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >