Swiatzwierzat.pl
zmęczony kot

MAJ WALSH

Kotek puka w szybę domu pewnej rodziny. Pragnie tylko jednego i nie przyjmuje odmowy

4 Października 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Historia kotka, który puka w szybę domu pewnej rodziny niewątpliwie chwyta za serce. Mruczek był wycieńczony do tego stopnia, iż zdecydował się poprosić o pomoc ludzi, których napotkał na swojej drodze. Nie miał już nikogo innego na świecie, do kogo mógłby się zwrócić po ratunek.

Kotek, który puka w szybę domu pewnej rodziny i liczy na pomoc z ich strony to historia, która z pewnością wyciśnie łzy z oczu niejednego miłośnika zwierząt. Maluch miał dość tułaczki, a decyzja jaką podjął, umożliwiła mu znalezienie schronienia i nie tylko.

Osamotniony kotek nie miał gdzie się podziać

Nuggie, prawdopodobnie od momentu przyjścia na świat, każdego dnia musiała walczyć o pożywienie i przetrwanie na ulicy. Tak było aż do momentu, gdy wygłodzona i zaniedbana nie miała już sił na dalszą wędrówkę i postanowiła poprosić o pomoc człowieka.

6-tygodniowa kotka zwróciła na siebie uwagę pewnego mieszkańca Detroit. Co ciekawe, zrobiła to w sposób, który naprawdę zasługuje na wyróżnienie. Mianowicie oparła swoje maleńkie łapki o szybę i zaczęła miałczeć. Gdy pierwsze nieśmiałe próby nie przyniosły zamierzonego efektu, powtórzyła je ze zdwojoną siłą.

nuggie

Kotkę, która puka w szybę dostrzegł właściciel domu. Niezwłocznie wpuścił ją do środka i zabezpieczył, aż do przyjazdu specjalistów.

Pudełko

Kobieta znajduje szczenięta na poboczu. Gdy do nich podchodzi, serce jej się ściska

CZYTAJ DALEJ

Nuggie szuka nowego domu

Po przeprowadzeniu szeregu badań, okazało się, że drobny mruczek zmaga się z kilkoma problemami zdrowotnymi. Jednakże, odpowiednio dobrane leki pomogły mu dojść do pełni zdrowia.

Trzeba przyznać, że Nuggie jest naprawdę ślicznym kotkiem. Szczególną uwagę przykuwają jej imponująco długie wąsy. Opiekunowie zdradzili, iż czasem się o nie nawet potyka.

Nuggie

Teraz kotka szuka nowego domu. Jesteśmy przekonani, że Nuggie znajdzie dom i kochającą rodzinę, przy której nie będzie już miała martwić się, czy przetrwa kolejny dzień. W końcu udowodniła już, że potrafi walczyć o swoje dobro!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Niezwykli ludzie, którzy wyglądają jak koty. Internauci nie mogą się napatrzeć, zdjęcia obiegły świat

Brytyjski fotograf zachwycił świat swoim projektem porównującym ludzi do kotów. Artysta zestawił modeli z dumnymi zwierzętami o różnorodnych futrach, udowadniając przy tym, że wcale tak dużo ich od siebie nie różni. Wszystkie zdjęcia w poniższej galerii należą do Gerrarda Gethingsa i pochodzą z jego Instagrama gezgethings.

Zobacz galerię >

Takiego quizu jeszcze nie było. Jak dobrze znasz zwierzęta polskich gwiazd? Sprawdź!

Pytanie 1 z 8

Jakiej rasy jest Grey, pies należący do Małgorzaty Kożuchowskiej?

źródło: thedodo.pl

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Była najmniejsza z miotu, ale nadrabiała uszami. Kotka Lilo pokonała wszystkie przeciwności losu

Czytaj więcej >

Koty

Bezpański kot macha do każdego, kto odwiedza schronisko. W jego oczach wciąż tli się nadzieja

Czytaj więcej >

Koty

Zamarznięta kotka nie dawała żadnych oznak życia. Lekarze zrobili wszystko, by ją ocalić

Czytaj więcej >

Koty

Carole Baskin z "Króla tygrysów" zamordowała męża? Po latach wyszło na jaw, co stało się naprawdę

Czytaj więcej >

Koty

Ile Twój zwierzak ma lat? Wiek kota w przełożeniu na ludzkie lata

Czytaj więcej >

Koty

Kot drapie i gryzie dywan bez przerwy. Tylko on jeden wie, co grozi jego rodzinie

Czytaj więcej >