Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kotek puka w szybę domu pewnej rodziny. Pragnie tylko jednego i nie przyjmuje odmowy
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 04.10.2022 10:15

Kotek puka w szybę domu pewnej rodziny. Pragnie tylko jednego i nie przyjmuje odmowy

zmęczony kot
MAJ WALSH

Historia kotka, który puka w szybę domu pewnej rodziny niewątpliwie chwyta za serce. Mruczek był wycieńczony do tego stopnia, iż zdecydował się poprosić o pomoc ludzi, których napotkał na swojej drodze. Nie miał już nikogo innego na świecie, do kogo mógłby się zwrócić po ratunek.

Kotek, który puka w szybę domu pewnej rodziny i liczy na pomoc z ich strony to historia, która z pewnością wyciśnie łzy z oczu niejednego miłośnika zwierząt. Maluch miał dość tułaczki, a decyzja jaką podjął, umożliwiła mu znalezienie schronienia i nie tylko.

Osamotniony kotek nie miał gdzie się podziać

Nuggie, prawdopodobnie od momentu przyjścia na świat, każdego dnia musiała walczyć o pożywienie i przetrwanie na ulicy. Tak było aż do momentu, gdy wygłodzona i zaniedbana nie miała już sił na dalszą wędrówkę i postanowiła poprosić o pomoc człowieka.

6-tygodniowa kotka zwróciła na siebie uwagę pewnego mieszkańca Detroit. Co ciekawe, zrobiła to w sposób, który naprawdę zasługuje na wyróżnienie. Mianowicie oparła swoje maleńkie łapki o szybę i zaczęła miałczeć. Gdy pierwsze nieśmiałe próby nie przyniosły zamierzonego efektu, powtórzyła je ze zdwojoną siłą.

nuggie

Kotkę, która puka w szybę dostrzegł właściciel domu. Niezwłocznie wpuścił ją do środka i zabezpieczył, aż do przyjazdu specjalistów.

Nuggie szuka nowego domu

Po przeprowadzeniu szeregu badań, okazało się, że drobny mruczek zmaga się z kilkoma problemami zdrowotnymi. Jednakże, odpowiednio dobrane leki pomogły mu dojść do pełni zdrowia.

Trzeba przyznać, że Nuggie jest naprawdę ślicznym kotkiem. Szczególną uwagę przykuwają jej imponująco długie wąsy. Opiekunowie zdradzili, iż czasem się o nie nawet potyka.

Nuggie

Teraz kotka szuka nowego domu. Jesteśmy przekonani, że Nuggie znajdzie dom i kochającą rodzinę, przy której nie będzie już miała martwić się, czy przetrwa kolejny dzień. W końcu udowodniła już, że potrafi walczyć o swoje dobro!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: thedodo.pl