Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Kobieta wyrzuciła własnego psa przez okno. To, co powiedziała policji, woła o pomstę do nieba
Emil Hoff
Emil Hoff 17.07.2021 02:00

Kobieta wyrzuciła własnego psa przez okno. To, co powiedziała policji, woła o pomstę do nieba

BeFunky-collage - 2021-07-17T132651.467
Pixabay.com / autokaremcom, zdjęcie poglądowe

Do porażających zdarzeń doszło w Bytomiu. Świadkowie wprost nie mogli uwierzyć własnym oczom. W jednej chwili spokojny dzień zmienił się w scenę jak z horroru.

Spokojne popołudnie zmieniło się w koszmar, gdy na oczach przerażonych świadków okno na drugim piętrze kamienicy otworzyło się i wyleciał z niego pies.

Wyrzuciła przez okno własnego psa

Zwierzę nie wypadło - było oczywiste, że zostało z dużą siłą bezwzględnie wyrzucone przez człowieka.

Roztrzęsieni świadkowie natychmiast zadzwonili po policję i służby weterynaryjne. Psu udzielono szybkiej pomocy. Został zabrany do najbliższej kliniki.

Gdy policjanci dojechali na miejsce, łatwo ustalili, do kogo należy felerne okno. Jak się okazało, w mieszkaniu zataczała się kompletnie pijana 47-latka.

Szokujące słowa kobiety

Na pytanie, czemu wyrzuciła psa przez okno, kobieta wybąkała, że przeszkadzało jej szczekanie.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bytomiu, kobieta została aresztowana. Usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Śledczy wystąpili też z wnioskiem o objęcie kobiety dozorem policyjnym do czasu ogłoszenia wyroku. Osoba zdolna do wyrzucenia przez okno własnego psa jest bardzo nieprzewidywalna.

Źródło: bytom.policja.gov.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!