Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Euro 2024. Polska - Holandia. Kto wygra mecz? Żubr Polon wytypował zwycięzcę
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 16.06.2024 11:01

Euro 2024. Polska - Holandia. Kto wygra mecz? Żubr Polon wytypował zwycięzcę

żubr polon
fot. facebook/ Warszawskie ZOO

16 czerwca odbędzie się mecz Polska - Holandia na Euro 2024. W przeddzień emocjonującego starcia żubr Polon został poddany niezwykłej próbie. Mieszkaniec Warszawskiego ZOO miał za zadanie wskazać zwycięzcę dzisiejszego spotkania. Kibice z niecierpliwością czekają na prognozę wyniku, która może okazać się prorocza. Czy przeczucie żubra okaże się słuszne? Sprawdźcie sami, oglądając filmik z tego wyjątkowego wydarzenia.

Mistrzostwa Euro 2024. Czy Polska wygra mecz z Holandią?

Mistrzostwa Euro 2024 to wydarzenie, które przyciąga uwagę milionów kibiców na całym świecie. W tegorocznej edycji biorą udział 24 drużyny rywalizujące o tytuł mistrza Europy w piłce nożnej. Emocje rosną z każdym dniem, a fani z niecierpliwością śledzą wyniki swojej ulubionej drużyny, mając nadzieję na sukcesy na międzynarodowej arenie. W Polsce, jak i w wielu innych krajach, mistrzostwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a każda nowa informacja o nadchodzących meczach jest szeroko komentowana. 

W przeddzień meczu Polska kontra Holandia, który odbędzie się 16 czerwca o godzinie 15, szczególną uwagę fanów sportu przyciągnął mieszkaniec warszawskiego ogrodu zoologicznego — żubr Polon. Ten sympatyczny zwierzak, będący symbolem Banku Pekao, został poddany niezwykłej próbie — miał przewidzieć wynik tego arcyważnego starcia. Czy jego werdykt okaże się trafny? 

Rekin w Bałtyku. Może stanowić niebezpieczeństwo, o tym warto wiedzieć Kot ma uciętą końcówkę lewego ucha? Weterynarz wyjaśnia, co to znaczy

Żubr stanął przed trudnym wyborem. Kto wygra mecz Polska - Holandia?

Test został przygotowany przez pracowników stołecznego zoo. Przed żubrem położono trzy kupki siana pofarbowane bezpiecznymi barwnikami spożywczymi. Na każdej z nich zostały odpowiednio namalowane flaga Polski oraz flaga Holandii, a między nimi usypany stos ze znakiem remisu. Polon, znany z niezawodnego instynktu, podumał przez chwilę, poskrobał kopytem po ziemi, popatrzył w niebo, jakby szukał tam dodatkowej siły i ruszył przed siebie, dokonując wyboru. 

Żubr wybrał stertę siana oznaczającą wygraną Biało- Czerwonych. Przedstawiciele Banku Pekao, którzy kibicowali podczas testu swojemu podopiecznemu z warszawskiego zoo, aż podskoczyli z radości, gdy Polon podszedł do obstawianej przez nich kupki. 

Myślę, że nasz sympatyczny podopieczny żubr Polon ma doskonałą intuicję co do wyniku tego meczu. Jeśli prognoza naszego żubra się sprawdzi, nasza reprezentacja z pewnością zyska dodatkowe wsparcie i motywację do osiągnięcia sukcesu. Wtedy łatwiej będzie mierzyć się z przeciwnikami w kolejnych meczach - wypada się dla redakcji Super Expresu Robert Sochacki, członek Rady Nadzorczej Banku Pekao S.A.

Lewandowski nie zagra w dzisiejszym meczu. Kibice wierzą w polską reprezentację

W typowaniach przed meczem Polska — Holandia przeważają głosy stawiające na pomarańczowe koszulki. Zadanie może okazać się jeszcze trudniejsze z powodu braku Roberta Lewandowskiego, który nabawił się w poprzednim spotkaniu poważnej kontuzji. Żubr Polon jednak wierzy w siłę Biało-Czerwonych, którzy już raz udowodnili, że potrafią podjąć walkę z tym mocnym rywalem, remisując w 2022 roku 2:2. 

Czy polska drużyna piłkarska ponownie pokaże swoją determinację i wolę walki, stając na wysokości zadania i zwyciężając z Holandią? Przekonamy się już dziś o godzinie 15. Kibice w całym kraju mają nadzieję, że żubr miał dobrego nosa, a jego przewidywania przyniosą Polsce upragnione zwycięstwo.

Żubr Polon
fot. facebook/ Warszawskie ZOO
Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?