Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Anna i Robert Lewandowscy zaadoptowali szczeniaka. Zwierzę skradło serca fanów
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 21.03.2022 01:00

Anna i Robert Lewandowscy zaadoptowali szczeniaka. Zwierzę skradło serca fanów

Anna i Robert Lewandowski
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskiego właśnie się powiększyła. Para sportowców przygarnęła do swojego domu słodkiego szczeniaka. Zwierzę natychmiast skradło serca internautów.

Pod zdjęciem szczeniaka Lewandowskich posypały się komentarze. Fani od razu pokochali małe zwierzę i pogratulowali gwiazdom powiększenie rodziny. Jak przyznał sam piłkarz, "kolejna dziewczyna skradła moje serce".

Lewandowscy zaadoptowali psa

Anna i Robert Lewandowscy do tej pory wychowywali dwójkę dzieci: Klarę oraz Laurę. Teraz do ich rodziny dołączyła trzecia dziewczynka, która natychmiast skradła serca wszystkich fanów. Gwiazdorzy właśnie pochwalili się w sieci szczeniakiem o imieniu Bella.

- Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie — napisała Lewandowska pod zdjęciem z futrzakiem.

Pies Lewandowskich zachwycił fanów

- Kolejna dziewczyna skradła moje serce — zażartował piłkarz na swoim profilu.

O zakupie pieska Lewandowscy myśleli już od jakiegoś czasu. Kobiecie zdarzyło się nawet wspomnieć o tym na Instagramie, jednak zarzekała się, że póki co zbyt wiele podróżują, aby poświęcić się opiece nad zwierzęciem. Najwyraźniej w końcu udało im się spełnić swoje drobne marzenie i powiększyli swoją rodzinę.

Fani, gdy zobaczyli zwierzaka, nie mogli wyjść z podziwu. Od razu zaczęli zachwycać się Bellą.

- Samo szczęście

- Nowy członek rodziny, nowe obowiązki, nowe wyzwania, wszystkiego dobrego - Aaa pięknie. Rodzinka się powiększyła - Jest przecudnaaaaaa! Na żywo jeszcze bardziej! - czytamy.

Zobacz zdjęcia:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: sport.onet.pl