Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Dzień przed ślubem suczka zjada tort weselny. Kara, jaką ją spotkała, była dotkliwa
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 02.06.2022 14:33

Dzień przed ślubem suczka zjada tort weselny. Kara, jaką ją spotkała, była dotkliwa

Tort
unsplash/Wedding Dreamz,

Kilka godzin przed ślubem Jackie Walker i Scotta Willisa suczka o imieniu Bella dorwała się do tortu weselnego. Labradorka ze smakiem spałaszowała większość czekoladowego ciasta. Chociaż młoda para nie gniewała się za wybryk zwierzaka, sunia i tak wpadła w poważne tarapaty.

Wielkimi krokami zbliżał się dzień, w którym Jackie Walker i Scott Willis mieli przysiąc sobie dozgonną wierność i powiedzieć sakramentalne "tak". Zanim jednak doszło do ceremonii, zdarzył się pewien wypadek z tortem ślubnym. Okazuje się, że za wszystkim stała suczka należąca do ich najbliższej rodziny.

Pies zjadł trzypiętrowy tort weselny

Liam McMahon i jego żona Donna zostali zaproszony na ślub najbliższych członków rodziny. Para zgodziła się pomóc w organizacji przyjęcia weselnego. Wszystkie przygotowania zostały już poczynione, włącznie z odbiorem tortu ślubnego.

Dzień przed ceremonią małżeństwo ustawiło ciasto w kuchni, zamknęło suczkę o imieniu Bella w kojcu i położyło się spać. Nie przewidzieli jednak, że urocza labradorka znajdzie sposób, by wydostać się z klatki.

Nazajutrz oczom opiekunów Belli ukazał się wstrząsający widok. Druhna panny młodej była zrozpaczona i niemal natychmiast wybuchła płaczem. Okazuje się, że 2-letnia sunia kilka godzin przed ceremonią postanowiła poczęstować się 3-piętrowym tortem. - Tort został całkowicie zniszczony. Bella siedziała na podłodze, ze wzrokiem spuszczonym w dół. Wiedziała, że ma kłopoty - opowiada Donna McMahon, dodając, że jej mąż Liam najwyraźniej zapomniał zamknąć klatkę Belli.

Nie obyło się bez wizyty u weterynarza

Bella doskonale wykorzystała pomyłkę swoich właścicieli, zjadając niemal połowę czekoladowego ciasta. Liam i Donna postanowili nie martwić młodej pary i zataili przed nimi informację o występku swojego zwierzaka. Tymczasem wpadli na inny pomysł, jak uratować przyjęcie.

- Wraz z przyjacielem użyliśmy mediów społecznościowych, aby jak najszybciej znaleźć nowy tort. Na szczęście się udało. Dziękuję cukierni Dessert Heaven Bakery, która przygotowała nowe ciasto w niecałe trzy godziny - opowiedziała Donna.

Jaki był finał tej przewrotnej historii? Niespecjalnie przyjemny dla czworonożnej degustatorki wypieków. Po zjedzeniu tak dużej ilości ciasta Bella rozchorowała się i musiała odbyć wizytę u weterynarza. Na szczęście sunia całkowicie wyzdrowiała, a jej niesforne zachowanie stało się rodzinną anegdotką.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego czekolada oraz inne składniki wyrobów cukierniczych takie, jak ksylitol, szkodzą psom, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: BBC