Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź 3 zajączki z czekolady. Tylko nieliczni rozwiązują wielkanocną zagadkę
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 31.03.2024 13:16

Znajdź 3 zajączki z czekolady. Tylko nieliczni rozwiązują wielkanocną zagadkę

zagadka
fot. facebook/Gergely Dudás - Dudolf

Jedną z tradycji wielkanocnych we Francji jest ukrywanie przez dorosłych w ich domach lub ogródkach przeróżnych czekoladowych figurek. Następnie dzieci wyposażone w koszyczki rozpoczynają poszukiwania słodkich smakołyków. Podejmij świąteczne wyzwanie na spostrzegawczość i odszukaj 3 ukryte na obrazku zajączki z czekolady. Tylko nielicznym się to udało. Sprawdź, jak pójdzie Tobie.

Wielkanocna zagadka na spostrzegawczość

W trakcie intensywnych przygotowań do Świąt Wielkiejnocy warto złapać trochę oddechu i zrobić sobie krótką przerwę. Idealnym rozwiązaniem może być zagadka na spostrzegawczość.

Ta popularna forma rozrywki z wykorzystaniem iluzji optycznych ma wiele zalet. Jest to jeden ze sposobów na trenowanie naszego umysłu a przy tym świetną zabawę. Trzeba wykazać się cierpliwością, ale po odnalezieniu wszystkich elementów, satysfakcja jest gwarantowana.

 

Tego produktu nie wkładaj do koszyczka wielkanocnego. To zagrożenie dla kotów Najemca się wyprowadził, a zwierzęta zostały. Aż strach pomyśleć, co przeżywały

Znajdź 3 zajączki z czekolady

Na widocznym obrazku, autor zagadki ukrył przed nami 3 wielkanocne zajączki z czekolady. Podobno tylko nieliczni potrafią je rozwiązać. Spróbujesz je znaleźć? Choć zadanie może wydawać się banalne. W rzeczywistości sprawia trudności nawet najbardziej spostrzegawczym.

Rozwiązanie zagadki

Wątpliwości nie podlega fakt,  że tylko najbardziej spostrzegawczy użytkownicy sieci są w stanie dostrzec 3 zajączki z czekolady. Jednak z podpowiedzią, może być odrobinę łatwiej. Podczas szukania ich, wzrok należy skupić w lewym dolnym rogu, prawej części na środku wysokości oraz po lewej stornie mniej więcej na tym samym poziomie.

Jeśli udało wam się znaleźć wszystkie 3 zajączki, możecie być z siebie dumni. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, czy potrzebowaliście podpowiedzi.