Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2022-10-14T115153.488

MANDI CHUDZIK

Zauważyła dziwny magnes na swoim aucie. Córka miała dla niej ważną wiadomość, chodziło o "wnuka"

17 Października 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Mandi Chudzik postanowiła wyciąć numer swoim rodzicom. Miała dla nich ważną wiadomość, która przekazała, przyczepiając do klapy bagażnika w ich samochodzie magnes z wymownym napisem. Postanowiła w ten sposób przypomnieć rodzinie, że zwierzęcy "wnukowie" są równie ważni, co biologiczni.

Prawdziwi miłośnicy zwierząt domowych zazwyczaj starają się rozdzielić swoją miłość, troskę i uwagę po równo dla wszystkich, by żaden z podopiecznych nie poczuł się pominięty. Choć mogłoby się wydawać, że sympatia do pupili ogranicza się wyłącznie do psów i kotów, istnieją pewne wyjątki. Ta historia jest tego doskonałym przykładem!

Kobieta miała ważny przekaz dla swojej mamy

Paul to złota rybka, którą zaadoptowali Mandi Chudzik i jej mąż. Zwierzę znalazło dom, w którym jest traktowane na równi z innymi mieszkającymi tam zwierzętami domowymi. Jego właścicielka opowiedziała, w jaki sposób Paul dołączył do ich rodziny. Pracownicy sklepu zoologicznego bardzo starali się znaleźć mu dom, ponieważ został jako jedyny do przygarnięcia.

- Pozostała im tylko jedna ryba, która potrzebowała domu. Nie byłabym sobą, gdybym odmówiła znalezienia zwierzęciu nowego domu – opowiada Mandi Chudzik, cytowana przez "The Dodo".

ryba

Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

Kobieta nie potrzebowała dużo czasu, aby pokochać Paula i docenić jego ciekawą osobowość. Okazało się, że jego najlepszym przyjacielem stał się Rascal - kot należący do siostry Mandi. Łączy je wzajemna fascynacja, dlatego z zaciekawieniem przyglądają się sobie przez szybę akwarium.

ryba kot

Rybka docenia również metamorfozy, które jej opiekunka urządza w zbiorniku z wodą.

- Za każdym razem, gdy czyszczę jego zbiornik, zmieniam kilka roślin lub figurek, on zachowuje się tak, jakby był w odcinku „Ekstremalne metamorfozy: Edycja domowa” - wyjawiła Chudzik.

Chudzik i jej mąż nie mają biologicznych dzieci, dlatego całą swoją miłość oferują adoptowanym zwierzakom, co kiedyś bardzo niepokoiło mamę kobiety. Chociaż z czasem przywykła do obecności futrzastych "wnuków", to właścicielka Paula zauważyła, że jej rodzice zawsze pomijają rybkę.

W porównaniu do innych zwierzaków domowych, które znajdują się w ich rodzinie, mama Chudzik nie jest wylewna w okazywaniu uczuć względem Paula. Rozżalona właścicielka rybki postanowiła uświadomić swojej rodzicielce, że Paul to pełnoprawny członek rodziny. Jak się okazuje, w tym celu przygotowała nietypowy plan, by ogłosić całemu światu miłość do swojego podopiecznego.

wilki

Tak wilcza rodzina wspólnie baraszkuje na łące. Liczba osobników robi wrażenie

CZYTAJ DALEJ

Rybka to też ważny członek rodziny

Mandi przykleiła na auto swojej mamy wykonany na specjalne zamówienie magnes, na którym znajdowało się zdjęcie jej rybki. Wokół zdjęcia umieszczono również napis – „Kocham mojego rybiego wnuczka”. Co ciekawe, mama Mandi przez dłuższy czas nie zauważyła, że na jej samochodzie znajduje się nowy dodatek.

- Z niecierpliwością czekałam, aż go zauważy. Tego wieczoru specjalnie pojechaliśmy na kolację jej samochodem i zrobiliśmy kilka innych dodatkowych kursów. Cały czas gryzłam się w język, aby nie zwrócić jej uwagi, a całą sytuacje dokumentowałam na Snapchacie dla mojej siostry – wspomina opiekunka Paula.

magnes paul
magnes

W końcu jej mama zauważyła magnes i zupełnie zaskoczona nie dowierzała, że znajduje się on na jej samochodzie już od kilku dni. Finalnie nie zdecydowała się go zdjąć i z dumą prezentuje wszystkim swojego podwodnego wnuczka. Z pewnością obie panie na pewno wspominają całą sytuację z uśmiechem.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej puszyste rasy psów. Ich miękkie futerko wprawia w zachwyt, każdy chciałby takiego przytulić

Nie da się ukryć, że puszyste psy chciałoby się głaskać i przytulać na okrągło. Należy jednak pamiętać, że ich odpowiednia pielęgnacja jest wyjątkowo ważna. Oto psie rasy o wielkich sercach, które wyglądają jak pluszowe kuleczki. Niewątpliwie musiały znaleźć się w tym zestawieniu!

Zobacz galerię >

Jak dobrze pamiętasz imiona zwierzaków z bajek? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10

Truteń, obżartuch i śpioch z "Pszczółki Mai" to...

źródło: The Dodo

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Inne zwierzęta

Usłyszała skomlenie dobiegające z ogrodu. W krzakach baribal mościł się do snu zimowego

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Pijana kobieta weszła na wybieg dla lwa w rosyjskim zoo. Zwierzę podbiegło i chwyciło ją za kończynę

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Pani Anna dostrzegła przemykającego po plaży rysia. Wpadł przelotnie czy zadomowi się na stałe?

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Śmiertelny wypadek w ubojni trzody chlewnej. Świnia "obudziła się i zaatakowała"

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Nagrał spacer majestatycznych żubrów po lesie. "Prawdziwi królowie polskiej przyrody"

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

"Ropuchodzilla" schwytana w Australii. Ważące 2,7 kg monstrum zostało uśpione

Czytaj więcej >