Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zapozowała do zdjęcia ze szczeniakiem. Nie przewidziała, czym zainteresuje się przed kamerą
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 16.02.2023 10:43

Zapozowała do zdjęcia ze szczeniakiem. Nie przewidziała, czym zainteresuje się przed kamerą

None
instagram/ninerthegolden

Szczeniaki uwielbiają wkładać do pyszczka rzeczy, których nie powinny - wie o tym każdy, kto choć raz miał pod swoją opieką młodego psa. Doskonałym przykładem jest golden retriever o imieniu Niner, który mieszka ze swoją opiekunką i psim bratem Rigginsem w Karolinie Północnej. Ich pani prowadzi profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się wydarzeniami z życia swoich pupili.

Szczeniak miał zapozować przed kamerą. Miał inne plany

Niner już nie raz pozował przed obiektywem aparatu, a świadczyć mogą o tym liczne zdjęcia i nagrania, które udostępnia w sieci jego opiekunka. Jednak tego dnia jego uwagę podczas wspólnego pozowania z kobietą zwróciło coś, na co sama nigdy by nie wpadła.

Właściciela Ninera i jego psiego kompana ma blond włosy do ramion, które często związuje gumką. Tym razem nie zrobiła zwykłego kucyka, a niestarannego koka, z którego wystawały pojedyncze kosmyki. Młody psiak uznał, że to świetna okazja do zabawy i zaczął łapać w pyszczek pasma, które były jego zasięgu.

Czy zamawiał ktoś wizytę u fryzjera?

Choć słodkie nagranie, które zaplanowała opiekunka golden retrievera, nie wyszło tak, jak sobie wyobrażała, przyczyniło się do wybuchu popularności szczenięcia w Internecie. Opiekunka bez zastanowienia umieściła je w sieci, a widzimy na nim, jak Niner gryzie jej włosy, jakby były prawie tak dobre, jak jego ulubione smakołyki.

- Aportowanie jest fajne i w ogóle, ale czy bawiłeś się z kucykiem!? - czytamy w opisie nagrania.

Pod kolejnym postem z tej samej serii, kobieta zażartowała, że jej pupil po prostu odkrył w sobie pasję do fryzjerstwa. Od tamtej pory, kiedy kucyk lub koczek z włosów znajduje się w zasięgu psiego pyszczka, bez wyjątku do niego trafia.

Niner rozkochał w sobie internautów

Niebanalny talent Ninera docenili również internauci. Na instagramowym profilu ninerthegolden znajduje się kilka nagrań, na których widać psa, który instynktownie łapie w pyszczek włosy opiekunki.

- Nowy styl gwarantowany - pisze jeden z użytkowników sieci.

- Chce się umówić na wizytę! - żartuje kolejny.

- Najlepszy stylista fryzur na Instagramie! - zachwyca się inny internauta.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!