Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zadziwiająca reakcja psa na telewizyjny program. Robi to za każdym razem
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 07.05.2024 11:14

Zadziwiająca reakcja psa na telewizyjny program. Robi to za każdym razem

Jack Russell
Fot. tiktok.com/ 29dux

Niemal każdy właściciel czworonoga ma w swoim telefonie zabawne nagrania z pupilem w roli głównej. Są jednak rasy psów, które wyjątkowo dostarczają swoim opiekunom wielu humorystycznych sytuacji. Jacki Russelle słyną ze swojego upartego charakteru, a ten osobnik pokazał, co potrafi i rozbawił do łez internautów.

Jack Russell Terrier - nie każdy jest gotowy na energię tej rasy

Mały, ale niezwykle żywiołowy Jack Russell Terrier to pies, którym trudno się nie zachwycić. Rasa ta swoim charakterystycznym wyglądem i niezwykłą energią zdobywa serca miłośników czworonogów na całym świecie. Jego żywiołowa natura i inteligencja sprawiają, że jest idealnym towarzyszem dla aktywnych osób, gotowych na nieustanne przygody z pupilem u boku.

Pies o imieniu Paddy, mieszkający w Wielkiej Brytanii ma pewne zamiłowanie. Jego ulubionym sygnałem jest dźwięk zapowiadający popularny program rozrywkowy. Teleturniej ten uwielbiany jest przez Brytyjczyków i gromadzi przed telewizorami rzeszę odbiorców. Jak możemy zobaczyć na nagraniu, nie tylko ludzie śpieszą przed odbiorniki, aby go oglądać. Reakcja zwierzaka na czołówkę show stała się tiktokowym hitem.

Pies wygrzewa się w słońcu? Uważaj, upał szkodzi zwierzętom bardziej niż nam Niechcący wysłali kota pocztą. Zwierzak o mało nie przypłacił tego życiem

Zabawne wideo z psem w roli głównej

Nagranie obejrzało i polubiło ponad 100 tys. odbiorców. Paddy zapewne nie spodziewał się takiego rozgłosu, jednak zmontowany przez jego właścicielkę filmik, pokazujący reakcję pupila na rozpoczynający się w telewizji teleturniej, rozbawił internautów do łez. 

Melodia, którą tak polubił Paddy pojawia się podczas trwania programu kilkukrotnie, a zwierzę za każdym razem pomaga wybrzmieć jej w odpowiedni sposób.  

Internauci zachwyceni psem

Użytkownicy TikToka docenili niesamowite wyczucie czasu i umiejętności psa. Paddy nigdy nie zaczyna swojej serenady przed czasem, a dokładnie w momencie, kiedy usłyszy wybijany przez teleturniejowy zegar gong. 

 •  “Myślę, że zna 9-literowe słowo”,
   
 • “Uwielbiam to, mój pies robił dokładnie to samo. Musi być coś zakodowane w dźwięku tego zegara”,
   
 • “JRT to najlepsze psy na świecie”,
   
 • “Producenci teleturnieju powinni dodać jego wycie na końcu odliczania”,
   
 • “To jest najlepsze, co zobaczyłam, a jest dopiero 8 rano” - czytamy w komentarzach.

Jak oceniacie zdolności wokalne Paddy'ego?