Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Adoptowany pies pierwszy raz w życiu widzi śnieg. Reakcja zwierzaka jest nie do opisania
Zuza Siwek
Zuza Siwek 16.01.2021 01:00

Adoptowany pies pierwszy raz w życiu widzi śnieg. Reakcja zwierzaka jest nie do opisania

pies na śniegu
youtube.com/Gary Allen

Psiak z nagrania wcześniej mieszkał w Portoryko. W tym miejscu nie sposób uświadczyć śniegu, nic więc dziwnego, że przyzwyczajona do gorącego klimatu suczka zupełnie nie rozumiała, na co patrzy. Kiedy nowy właściciel wypuścił ją na zewnątrz, z początku podeszła do śniegu niepewnie.

Adoptowany pies zobaczył śnieg

Urocza suczka została adoptowana przez pewnego mężczyznę żyjącego w Kolorado. Urodziła się w odległym o kilka tysięcy kilometrów Portoryko, w którym panuje zupełnie inny klimat.

Nowy opiekun suczki korzystając z mroźnego dnia, postanowił po raz pierwszy pokazać jej śnieg i nagrać jej reakcję. Nie mógł spodziewać się tego, co nastąpi, ale dobrze, że wpadł na pomysł, by chwycić za kamerę!

Na wideo widzimy, jak adoptowany pies nalega na wyjście na zewnątrz. Właściciel wypuszcza więc  zwierzaka do ogrodu, jednak tam na suczkę czekała niespodzianka - cały teren zasypany był białym puchem.

Gdy zobaczyła, że wszystko pokryte jest śniegiem, psina nie była zbyt pewna siebie. Schowała się za panem, a dopiero gdy ten zachęcił ją sam stając na puchu, suczka odważyła się, by do niego dołączyć.

Od tego momentu wszystko poszło już z górki. Przez moment adoptowany pies nie był zbyt przekonany, jednak wystarczyło tylko kilka sekund i ciekawość wzięła górę. Suczka nie mogła się zdecydować, czy bardziej fascynuje ją śnieg spadający z nieba, czy ten leżący na ziemi, postanowiła więc, że najlepszą reakcją będzie po prostu dzika zabawa w nieznanej jej substancji!

Nagranie przynosi uśmiech

Suczka zaczyna brykać dookoła, próbując wytarzać się w puchu, łapać go zębami i wąchając zasypany ogród. Energicznie zanurza się w śniegu, po czym wyskakuje z niego i co jakiś czas zerka z radością na pana, który ze spokojem pozwala jej odkrywać nowy, nieznany jej świat.

Gdy już poczuła się swobodniej na ośnieżonym terenie, nic nie było w stanie powstrzymać jej radości. Adoptowany pies rzucił się pędem przez cały ogród, czołgając się energicznie po ziemi i zanurzając w śniegu pyszczek i łapki!

Aż miło patrzeć, jak początkowo sceptycznie nastawiona do śniegu psina zaczyna cieszyć się nowym doświadczeniem i beztrosko wygłupiać. Choć pierwsze razy bywają przerażające, suczce bardzo spodobał się nowy, tak inny od wcześniej jej znanego klimat! Nagranie naprawdę sprawia, że na twarzy pojawia się szeroki uśmiech, a ponad 500 tysięcy wyświetleń jest tego świetnym potwierdzeniem.

Zobacz wideo:

źródło: youtube.com