Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zabiła 60-letniego krokodyla, aby zrobić z niego torebkę. Pochwaliła się na Instagramie
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:07

Zabiła 60-letniego krokodyla, aby zrobić z niego torebkę. Pochwaliła się na Instagramie

krokodyl
instagram/larysaunleashed

Larysa Switlyk pochwaliła się w sieci swoją nową zdobyczą. Amerykanka tym razem zastrzeliła 60-letniego krokodyla, aby jak zapewnia uratować życie mieszkańców Zambii. Nie zabrakło przy tym okrutnego żartu o nowej torebce, którą zamierza wykonać ze skóry gada.

Łowczyni swoją pasją chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko 100 tysięcy osób.  Niedawno dodała zdjęcie 60-letniego krokodyla, z którego powstanie torebka! 

Śmierć niewinnych zwierząt

- Przepraszam, ale teraz robię zakupy na nową torebkę - napisała Larysa Switlyk na Instagramie.

W kolejnym poście dodała, że upolowała zwierzę dla dobra mieszkańców Zambii. Gady mają atakować ludzi dużo częściej niż rekiny. Ich obecność jest niebezpieczna dla lokalnych mieszkańców.

- Unikanie rzek, w których mieszkają krokodyle nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Ludzie są zależni od rzek, często jest to źródło ich utrzymania. Kobiety używają wody do codziennych czynności, mężczyźni łowią ryby dla rodziny. Dzieci pływają w rzekach i kąpią się w nich. Ryzyko ataku krokodyla jest bardzo duże - zaznaczyła Switlyk.

Zdaniem łowczyni osoby, które żyją we własnej bańce nie rozumieją problemów mieszkańców Afryki. Wiele krokodyli musi zostać zabite, aby ocalić życie ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

116 różnych gatunków 

Switlyk poluje na dzikie zwierzęta od 2008 roku. Zabiła 116 gatunków różnych zwierząt na całym świecie, włączając w to Wielką Piątkę - lwa, nosorożca, słonia, lamparta i bawoła. Za cel obrała sobie zachęcenie innych kobiet do polowania. Czy jej się to uda? Komentarze pod jej zdjęciami są bardzo sprzeczne. 

- Wspieram polowanie, ale nie sportowe polowanie. To jest okropne.

- Absolutnie wspaniałe!

- Chciałbym wierzyć w istnienie piekła, w którym czeka miejsce na takie osoby jak Ty. Zabijanie dla zabawy jest podłe, powinnaś się wstydzić.

- Wspaniała praca - czytamy komentarze internautów na Instagramie.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!