Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Psina ma 16 lat i najbardziej lubi unosić się na wodzie. Nagranie zdobyło serca internautów
Emil Hoff
Emil Hoff 12.07.2021 02:00

Psina ma 16 lat i najbardziej lubi unosić się na wodzie. Nagranie zdobyło serca internautów

BeFunky-collage - 2021-07-12T112921.067
Twitter.com @dogs_rates

Chewie ma już 16 lat. Niestety, uroczą suczkę dopadła choroba i straciła władze w łapkach. Na szczęście ma kochającego właściciela, który umiał sprawić, by psina odzyskała radość życia.

Chewie przeżyła wiele radosnych chwil u boku swej rodziny. Niestety, gdy dopadł ją paraliż kończyn, wydawało się, że to już koniec.

Znaleźli genialny sposób

W takich przypadkach zdarza się często, że weterynarz radzi uśpić pupila, skoro nie może już normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Dla właścicieli Chewie takie rozwiązanie nie wchodziło jednak w grę.

Kto powiedział, że Chewie nie może już cieszyć się życiem? Opiekunowie suczki znaleźli sposób na sprawienie swojej pupilce radości i przyniesienie jej ulgi w chorobie. Ich pomysł jest genialny!

Chewie nie może chodzić, ale nadal może... unosić się na wodzie. Okazało się, że pływanie w basenie w specjalnej kamizelce i kołnierzu, zwiększającym wyporność, sprawia Chewie wielką przyjemność.

Wideo zachwyciło internautów

Właściciele suczki opublikowali niezwykłe nagranie z udziałem Chewie na TikToku. Gdy trafiło na popularny portal We Rate Dogs na Twitterze, zyskało ogromną popularność. Ma już ponad milion wyświetleń.

Na uroczym filmie widać, jak Chewie z wyrazem rozmarzenia na pyszczku unosi się na wodzie w swoim kombinezonie i kołnierzu. Wygląda, jakby była w psim niebie.

- Ciepła woda jest taka przyjemna dla starych kości - czytamy w tekście pojawiającym się na filmie. - Ahhh, jak dobrze.

Opis filmu podaje uroczą charakterystykę Chewie i jej ulubionego zajęcia:

- To jest Chewie, ma 16 lat. Straciła władze w łapkach z powodu choroby. Jej ulubioną czynnością jest unoszenie się na wodzie. Jej drugą ulubioną czynnością jest drzemanie w czasie unoszenia się na wodzie.

Zobaczcie urocze nagranie, pokazujące, że psia starość nie musi być smutna. Wszystko zależy od ludzi i ich serc.

Źródło: Twitter.com @dogs_rates

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!