Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Wyjątkowa oferta w Lidlu z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Co najlepiej kupić dla swojego psa i kota?
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 04.10.2022 14:12

Wyjątkowa oferta w Lidlu z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Co najlepiej kupić dla swojego psa i kota?

Lidl
materiały prasowe

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt w Lidu pojawiła się wyjątkowa oferta. To prawdziwa gratka dla wszystkich właścicieli, którzy chcą świętować ten szczególny dzień ze swoim pupilem. Nie brakuje zabawek, przyborów do pielęgnacji oraz smakołyków. Co najlepiej kupić dla swojego psa i kota?

Światowy Dzień Zwierząt, który obchodzimy 4 października to doskonała okazja, aby pokazać swojemu pupilowi, jak bardzo nam na nim zależy. Tego dnia bez wyrzutów sumienia możemy zdecydować się na jeden smakołyk więcej, spacer dłuższą trasą bądź wspólną zabawę.

Wyjątkowa oferta w Lidlu z okazji Światowego Dnia Zwierząt

W ramach świętowania Światowego Dnia Zwierząt, właściciele mogą pokusić się o zakup nowej zabawki. Jak co roku, z okazji święta wszystkich czworonogów i nie tylko, sieć sklepów Lidl wprowadziła specjalną ofertę, z której mogą skorzystać ich klienci. W ofercie znalazły się przedmioty dla psów i kotów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Znajdziemy tam szeroką gamę zabawek:

  • świecącą gumową piłkę dla psa, którą można nabyć za 29,99 zł,

  • zabawkę dla kota z 2 paczkami kocimiętki za 12,99 zł,

  • zabawkę do przeciągania z 2 gumowymi pierścieniami za 12,99 zł oraz wiele innych.

Oprócz tego, w dniach 4-8 października w ofercie dostępne są:

  • budki dla kota za 49,99 zł,

  • akcesoria do pielęgnacji sierści i pazurów za 12,99 zł,

  • miski w cenie 29,99 zł i smycz automatyczną o długości 5 m za 39,99 zł.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć przysmaków dla psa, które można kupić już za 3,99 zł i suchej karmy dla psa w promocyjnej cenie 25,99 zł.

gazetkaa
gazetka2

Jak świętować Światowy Dzień Zwierząt?

Aby w tym dniu nasz pupil poczuł się dobrze, możemy zapewnić mu atrakcje na rozmaite sposoby. Otóż najlepszym prezentem będzie spędzenie z nim więcej czasu niż zazwyczaj. Pies na pewno doceni, jeśli wspólnie wybierzecie się na spacer, nawet taki zakończony taplaniem w kałużach.

Z kolei jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem kota, możesz samodzielnie wykonać dla niego zabawkę z kawałka tasiemki, na końcu której umieścić piórko lub puszek. W przypadku osób, które nie mają domowych zwierzaków, dzisiejszego, jak i każdego następnego dnia zachęcamy do odwiedzenia schroniska. Tam czekają zwierzęta, które bardzo potrzebują ludzkiej miłości.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: Lidl

Tagi: Kot Pies Lidl