Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2022-09-28T143737.660

tiktok/5crazycats

Ułożyła na łóżku maskotki. Tylko nieliczni potrafią dostrzec ukrywającego się wśród nich kotka

28 Września 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewna opiekunka kotów dla zabawy postanowiła ukryć jednego ze swoich mruczków pośród maskotek i poduszek. Filmik trafił do Internetu, a spora część użytkowników nie potrafiła odnaleźć futrzaka w mniej niż 10 sekund. Czy sprostasz temu zadaniu?

Do sieci regularnie trafiają testy na spostrzegawczość o różnym poziomie trudności, które zwracają na siebie uwagę dziesiątek tysięcy internautów. Użytkownicy mediów społecznościowych je uwielbiają. To bowiem wspaniała rozrywka, zwłaszcza gdy przedstawiają zwierzęcych mistrzów kamuflażu.

Test na spostrzegawczość: czy znajdziesz kotka wśród maskotek?

Ostatnio hitem TikToka stała się zagadka, która polega na odnalezieniu kotka ukrywającego się wśród pluszowych zabawek. Użytkowniczka o imieniu Gosia, która zajmuje się pięcioma kotami, rzuciła wyzwanie internautom. Spodziewając się wizyty właściciela mieszkania, które wynajmuje, zdecydowała się ukryć jednego z podopiecznych wśród maskotek i miękkich poduszek.

Zadanie nie powinno sprawić Wam większego problemu, jednak ponoć tylko prawdziwi geniusze potrafią odnaleźć Larry'ego w mniej niż 10 sekund. Czy zaliczasz się do grona nieprzeciętnie spostrzegawczych osób? Przekonajmy się! Przyjrzyj się uważne poniższemu filmikowi i postaraj się znaleźć kotka.

Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

Czemu kot macha ogonem? Możliwe znaczenia

CZYTAJ DALEJ

Rozwiązanie zagadki

Czy udało Ci się wskazać kryjówkę Larry'ego? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, możesz być z siebie bardzo dumny! Jeśli natomiast zadanie okazało się dla Ciebie zbyt trudne, to nie ma powodów do złości. Mruczek znajduje się pod czarno-białą maskotką w kształcie kota. Wspaniale się ukrył, nieprawdaż?

Lubisz rozwiązywać podobne zagadki obrazkowe i testy na spostrzegawczość? Jeśli tak, to koniecznie spróbuj swoich sił w pozostałych zabawach, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy: Wśród liści ukrył się uroczy kotek. Założymy się, że zanim go znajdziesz, minie co najmniej 10 sekund.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej niebezpieczne owady w Polsce. Uważaj, niektóre mogą mieszkać w twoim domu

W Polsce co prawda jadowitych stworzeń nie ma tak wiele, jak np. w Australii, co nie oznacza, że szanse na ich spotkanie wynoszą zero. Poznaj najbardziej jadowite owady występujące w Polsce! Przy napotkaniu tych owadów, lepiej zachować pewne środki ostrożności. Najlepiej się do nich nie zbliżać, ale jeśli dojdzie do konfrontacji i ukąszenia, warto wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje.

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: tiktok/5crazycats

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Carole Baskin z "Króla tygrysów" zamordowała męża? Po latach wyszło na jaw, co stało się naprawdę

Czytaj więcej >

Koty

Ile Twój zwierzak ma lat? Wiek kota w przełożeniu na ludzkie lata

Czytaj więcej >

Koty

Kot drapie i gryzie dywan bez przerwy. Tylko on jeden wie, co grozi jego rodzinie

Czytaj więcej >

Koty

Dlaczego koty boją się ogórków? Naukowcy coraz bliżej wyjaśnienia

Czytaj więcej >

Koty

Bury kotek ciągnął za sobą tylne łapy. Trudno uwierzyć, jak zareagowały dzieci, brawo

Czytaj więcej >

Koty

Kot powąchał pupę kolegi. Szybko zdał sobie sprawę, że popełnił błąd

Czytaj więcej >