Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Test na spostrzegawczość: Znajdź kota ukrytego na zdjęciu. Niewielu jest w stanie go dostrzec
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 19:06

Test na spostrzegawczość: Znajdź kota ukrytego na zdjęciu. Niewielu jest w stanie go dostrzec

Test na spostrzegawczość
Avery Shrader

Chociaż panuje przekonanie, że kameleony opanowały sztukę kamuflażu do perfekcji, to sprytne mruczki wcale nie radzą sobie od nich gorzej. Niejeden kociak prawdopodobnie osiągnął w tej dziedzinie prawdziwe mistrzostwo, przyprawiając swojego właściciela o szok. Czy potrafisz dostrzec kota ukrytego pośród jesiennych liści?

Test: Gdzie ukrył się kot?

Jeśli chociaż raz nie mogłeś znaleźć swojego podopiecznego, aby finalnie odkryć, że zwierzak przez cały czas znajdował się w zasięgu wzroku, to mamy dla Ciebie okazję do wykazania się. Avery Shrader, właścicielka kota imieniem Lew opisała w sieci sytuację, jaka wydarzyła się podczas jesiennego grabienia uschniętych liści.

Podczas prac w ogródku kobieta wpadła na pomysł, by dla zabawy wpuścić swojego podopiecznego w stertę listków. Uroczy czworonóg uwielbia się przed nią chować w najdziwniejszych zakamarkach i stale szuka nowych kryjówek, dlatego z chęcią zanurkował w zgrabionym stosie. Opiekunka podkreśla, że był w tamtym czasie wniebowzięty, dlatego na pamiątkę cyknęła mu kilka zdjęć.

Po ciężkim dniu kobieta przejrzała wykonane fotografie i nie mogła wyjść ze zdziwienia. Nie potrafiła dostrzec Lwa w kupce spadłych liści. Znajomi i rodzina kobiety również zachodzili w głowę, oglądając zdjęcia w poszukiwaniu mruczka. Byli przekonani, że padli ofiarą żartu. Prawie nikomu nie udało się go znaleźć w ciągu pierwszych 10 sekund.

Zrzut ekranu 2023-11-07 134300.png
Avery Shrader

- Większość ludzi, którym pokazałam zdjęcie, nie mogła zlokalizować Lwa. Przyznam, że nawet pies miał problem z wywąchaniem jej, kiedy znajdowała się pośród liści. Co za kryjówka! - żartowała opiekunka.

Jak szybko znajdziesz kociaka?

A czy Tobie uda się odnaleźć mruczącego ninję? Koniecznie sprawdź swoją spostrzegawczość i postaraj się znaleźć mruczka w mniej niż 10 sekund! Pamiętaj, aby dokładnie przyjrzeć się poniższemu zdjęciu, ponieważ na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec, gdzie ukrył się Lew. Trzeba przyznać, że perfekcyjnie wtopił się w tło! 

Dałeś radę? Ile czasu zajęło Ci odnalezienie kota? Mamy nadzieję, że zlokalizowałeś Lwa, a nawet jeśli nie, to nie martw się. Nam też nie udało się zrobić tego od razu. Poniżej zamieszczamy rozwiązanie zagadki. Koniecznie daj nam znać, jak Ci poszło! Trzymamy kciuki, oby to ćwiczenie umysłowe pomoże Ci nabrać wprawy w odszukiwaniu własnego pupila w przyszłości! 

Zobacz zdjęcie:

Zrzut ekranu 2023-11-07 134405.png
Avery Shrader
Zrzut ekranu 2023-11-07 134347.png
Avery Shrader

 

fot. Avery Shrader

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Internet zwariował na punkcie tego przesłodkiego szczeniaka. Jego uszy wyglądają jak bułki cynamonowe

Pies uwięziony na bezludnej wyspie dostrzegł kajakarza. Był jego ostatnią deską ratunku

Które czworonogi nie grzeszą rozumem? Oto 10 najmniej inteligentnych ras psów