Swiatzwierzat.pl
Test na spostrzegawczość

Avery Shrader

Test na spostrzegawczość: Znajdź kota ukrytego na zdjęciu. Niewielu jest w stanie go dostrzec

17 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Lubisz rozwiązywać łamigłówki? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to tak się składa, że przygotowaliśmy dla Ciebie zagadkę. Wśród liści ukrył się uroczy kotek, jednak znalezienie go sprawiło problem tysiącom internautów. Założymy się, że zanim

Chociaż panuje przekonanie, że to kameleony opanowały sztukę kamuflażu do perfekcji, to sprytne mruczki wcale nie radzą sobie od nich gorzej. Niejeden kociak prawdopodobnie osiągnął w tej dziedzinie prawdziwe mistrzostwo, przyprawiając swojego właściciela o szok. 

Test: Gdzie ukrył się kot?

Jeśli chociaż raz nie mogłeś znaleźć swojego podopiecznego, aby finalnie odkryć, że zwierzak przez cały czas znajdował się w zasięgu wzroku, to mamy dla Ciebie okazję do wykazania się. Avery Shrader, właścicielka kota imieniem Lew opisała w sieci sytuację, jaka wydarzyła się podczas jesiennego grabienia uschniętych liści.

Podczas prac w ogródku kobieta wpadła na pomysł, by dla zabawy wpuścić swojego podopiecznego w stertę listków. Uroczy czworonóg uwielbia się przed nią chować w najdziwniejszych zakamarkach i stale szuka nowych kryjówek, dlatego z chęcią zanurkował w zgrabionym stosie. Opiekunka podkreśla, że był w tamtym czasie wniebowzięty, dlatego na pamiątkę cyknęła mu kilka zdjęć.

Po ciężkim dniu kobieta przejrzała wykonane fotografie i nie mogła wyjść ze zdziwienia. Nie potrafiła dostrzec Lwa w kupce spadłych liści. Znajomi i rodzina kobiety również zachodzili w głowę, oglądając zdjęcia w poszukiwaniu mruczka. Byli przekonani, że padli ofiarą żartu. Prawie nikomu nie udało się go znaleźć w ciągu pierwszych 10 sekund.

- Większość ludzi, którym pokazałam zdjęcie, nie mogła zlokalizować Lwa. Przyznam, że nawet pies miał problem z wywąchaniem jej, kiedy znajdowała się pośród liści. Co za kryjówka! - żartowała opiekunka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Jak szybko znajdziesz kociaka?

A czy Tobie uda się odnaleźć mruczącego ninję? Koniecznie sprawdź swoją spostrzegawczość i postaraj się znaleźć mruczka w mniej niż 10 sekund! Pamiętaj, aby dokładnie przyjrzeć się poniższemu zdjęciu, ponieważ na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec, gdzie ukrył się Lew. Trzeba przyznać, że perfekcyjnie wtopił się w tło! 

Dałeś radę? Ile czasu zajęło Ci odnalezienie kota? Mamy nadzieję, że zlokalizowałeś Lwa, a nawet jeśli nie, to nie martw się. Nam też nie udało się zrobić tego od razu. Poniżej zamieszczamy rozwiązanie zagadki. Koniecznie daj nam znać, jak Ci poszło! Trzymamy kciuki, oby to ćwiczenie umysłowe pomoże Ci nabrać wprawy w odszukiwaniu własnego pupila w przyszłości! 

Zobacz zdjęcie:

fot. Avery Shrader

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >