Swiatzwierzat.pl
Zdjecie ilustracyjne

policja.gov.pl

Kotek, który spadł z nieba. Wylądował wprost na głowie funkcjonariusza drogówki

27 Września 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewien policjant z Łomży do końca życia zapamięta kontrolę samochodu osobowego, jaką przeprowadził. Podczas oględzin pojazdu niespodziewanie poczuł, że coś spadło mu na głowę. Okazało się, że sprawczyni całego zamieszania była mała kotka.

Funkcjonariusze z drogówki niejednokrotnie powtarzają, że nie ma dwóch identycznych kontroli samochodów i podczas służby należy mieć oczy dookoła głowy. Wraz ze wstąpieniem w szeregi Policji należy być gotowym na nieprzewidywane sytuacje. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś szokującego może spaść z nieba.

Zwierzak spadł policjantowi na głowę

W sobotę wieczorową porą policjant z łomżyńskiej drogówki dokonywał kontroli i rozmawiał z kierowcą samochodu osobowego. Aż nagle, jak grom z jasnego nieba, malutka kotka pojawiła się znikąd i zamiast spaść na cztery łapy, wylądowała na głowę funkcjonariusza.

Jak do tego doszło? Okazało się, że zwierzę nie było w stanie utrzymać się dłużej na gałęzi drzewa i zaliczyło miękkie lądowanie.

119-217839

Początkowo malutka kotka była bardzo wystraszona, jednak do końca pełniła służbę razem ze swoim znalazcą, znajdując schronienie w czapce jednego z funkcjonariuszy. Sam policjant wiele zyskał na przypadkowym spotkaniu z bezpańskim zwierzaczkiem.

Prześwietlenie

Właścicielka pozwoliła psu aportować piłkę na plaży. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw

CZYTAJ DALEJ

Funkcjonariusz przygarnął kotkę

Po zakończeniu obowiązków służbowych, kotka, razem z - jak się okazało - swoim nowym właścicielem wróciła do domu. Dziś Znajda cieszy się już ciepłem rodzinnego ogniska u boku swojej kochającej rodziny.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej niebezpieczne owady w Polsce. Uważaj, niektóre mogą mieszkać w twoim domu

W Polsce co prawda jadowitych stworzeń nie ma tak wiele, jak np. w Australii, co nie oznacza, że szanse na ich spotkanie wynoszą zero. Poznaj najbardziej jadowite owady występujące w Polsce! Przy napotkaniu tych owadów, lepiej zachować pewne środki ostrożności. Najlepiej się do nich nie zbliżać, ale jeśli dojdzie do konfrontacji i ukąszenia, warto wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje.

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: policja.gov.pl

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Była najmniejsza z miotu, ale nadrabiała uszami. Kotka Lilo pokonała wszystkie przeciwności losu

Czytaj więcej >

Koty

Bezpański kot macha do każdego, kto odwiedza schronisko. W jego oczach wciąż tli się nadzieja

Czytaj więcej >

Koty

Zamarznięta kotka nie dawała żadnych oznak życia. Lekarze zrobili wszystko, by ją ocalić

Czytaj więcej >

Koty

Carole Baskin z "Króla tygrysów" zamordowała męża? Po latach wyszło na jaw, co stało się naprawdę

Czytaj więcej >

Koty

Ile Twój zwierzak ma lat? Wiek kota w przełożeniu na ludzkie lata

Czytaj więcej >

Koty

Kot drapie i gryzie dywan bez przerwy. Tylko on jeden wie, co grozi jego rodzinie

Czytaj więcej >