Swiatzwierzat.pl > Koty > W tej kuchni ukrył się kot. Nawet właścicielka miała problem z jego odnalezieniem
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 17.09.2022 12:26

W tej kuchni ukrył się kot. Nawet właścicielka miała problem z jego odnalezieniem

zagadka
Instagram/ivrublevskaia

Właścicielka kota opublikowała w sieci fotografię, zapraszając internautów do wspólnej zabawy w szukanie jej pupila. Mruczek ukrył się w kuchni w taki sposób, że tylko nieliczni potrafią wskazać miejsce, w którym przesiaduje. Spróbuj wskazać jego kryjówkę.

O tej zagadce mówią wszyscy w Internecie. Pewnego dnia właścicielka dwóch kotów pokazała zdjęcie wykonane w kuchni. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tego nie widać, w pomieszczeniu chowa się jeden z nich. Potrafisz do dostrzec? Udaje się to tylko nielicznym.

Kotek ukrył się w kuchni. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć

Kobieta nie potrafiła znaleźć jednego ze swoich podopiecznego. Przeszukała cały dom w poszukiwaniu zwierzęcia, ale nawet nie przeszło jej przez myśl, że mruczek znajdzie dla siebie schronienie w kuchni. Dzięki swojej zwinności i rozwiniętym umiejętnościom kamuflażu skrył się pomiędzy szafkami, ozdobami, sprzętami oraz artykułami kuchennymi.

W końcu opiekunka chwyciła za aparat i wykonała pamiątkową fotografię prawie niewidzialnemu zwierzakowi, po czym zamieściła je na swoim profilu na Instagramie. Zagadka wkrótce obiegła media społecznościowe i bardzo spodobała się internautom, jednak nie wszyscy są w stanie zobaczyć, gdzie schował się kot. Ponoć tylko 5% osób udaje się znaleźć go w mniej niż 10 sekund! Koniecznie spróbuj swoich sił i przekonaj się, czy należysz do grona spostrzegawczych.

YmE2Y2E3dgwkUC8Bakh7GWcIe1ssEXVPMBBjEGoFa1k9HT9bKVYrCDVdd1U3RikMMkJ3QikcOB0sHS8DalcwHjVeOEtqVjQPIFZ2A3MKbAlxCj8fJ1VrWmgGaFByHjtYJgB0VHBVOA8kBDpTclFrTzg

Czy udało Ci się wskazać mruczka chowającego się na zdjęciu? Dla wszystkich osób, które potrzebują małej pomocy, mamy podpowiedź. Przypatrz się górnej części fotografii. Jeśli jednak wciąż nie zauważasz czarnego kota, poniżej znajdziesz rozwiązanie zagadki.

Rozwiązanie zagadki

Kotu udało się wdrapać na sam szczyt kuchennych szafek i siedzi nad zlewem. Tylko spójrzcie - znajduje się pomiędzy figurkami na szafce wiszącej nad okapem!

gatoescondidosolucion

Zagadka, choć może wydawać się nieco absurdalna, dobrze pokazuje, że wzrok może nas zmylić. Ile czasu zajęło Ci znalezienie kotka? Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu, a jeśli spodobał Ci się test, spróbuj swoich sił w kolejnym wyzwaniu: Gdzie w salonie ukrył się kot? 95% osób nie zna odpowiedzi.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram

Tagi: Kot Zagadki
Polecane