Swiatzwierzat.pl
Pokój

fot. twitter.com/Thereisnocat_, autor zdjęcia: Annabelle Wenas

Test na spostrzegawczość: Gdzie ukrył się kot? 95% osób nie zna odpowiedzi

14 Lipca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Prawie 80 tys. użytkowników Twittera próbowało odnaleźć kota kryjącego się na zdjęciu. Niestety większość z nich nie potrafiła określić, w którym miejscu naprawdę znajduje się zwierzak. Czy uda ci się rozwiązać zagadkę?

Wydawałoby się, że jest to zwyczajna fotografia przedstawiająca wnętrze pokoju. Jednak po dokładnym przyjrzeniu się można dostrzec na niej jeden szczegół. Większość osób go nie zauważa.

Czy znajdziesz kota na zdjęciu?

Raz na jakiś czas w sieci pojawia się zagadka, która zwraca na siebie uwagę dziesiątek tysięcy internautów. Tym razem użytkownicy Twittera zaczęli głowić się nad pozornie zwyczajnym zdjęciem, które przedstawia elegancko urządzone mieszkanie. Jak się okazało, na fotografii kryje się kotek.

Gwiazdą zagadki jest dwuletni Mochi mieszkający w Indonezji. Za to autorka nietypowego zdjęcia nazywa się Annabelle Wenas. Odkąd jej fotografia została udostępniona na Twitterze, internauci z całego świata zaczęli się zastanawiać, gdzie kryje się kotek Mochi. A wy go widzicie?

Rozwiązanie zagadki

Uwaga! Fotografia skrywa jeden haczyk! Na komodzie stoi ramka ze zdjęciem kotów Ucil i Bengala. Nie jest to jednak rozwiązanie zagadki.

- Uwielbiam to, że niektórzy zgadli, że ukryte koty to te na zdjęciu zamiast RZECZYWISTEGO kota w oknie! - żartowała Annabelle dla Newsweeka.

Jeśli nie udało wam się jeszcze znaleźć kota, odpowiadamy: Mochi zagląda przez okno przy telewizorze do wnętrza salonu. Zwierzak niesamowicie się zakamuflował.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

unsplash/Nathan Dumlao

Pies dla introwertyka: 9 ras, które pasują do Twojej osobowości. Miejsce 4 to spore zaskoczenie

Psy znane są ze swojej ruchliwości i potrzeby ciągłego towarzystwa. Mimo to istnieją rasy, które nadadzą się również dla introwertyków, którzy wymagają odrobiny więcej spokoju. Niektóre propozycje mogą was zaskoczyć

Zobacz galerię >

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Koty

Co zrobić, gdy koty się biją? Nigdy nie stosuj kar, znamy lepszy sposób

Czytaj więcej >
kot

Koty

Czemu służy przycinanie uszu u bezdomnych kotów? To dla ich dobra

Czytaj więcej >

Koty

Czy kot lubi, gdy mówisz do niego jak do dziecka? Badanie wiele wyjaśnia

Czytaj więcej >

Koty

Dlaczego kot chodzi za mną do toalety? Powód ważniejszy niż sądzisz

Czytaj więcej >

Koty

Jak rozpoznać i jak leczyć koci trądzik? Poznaj szczegóły

Czytaj więcej >

Koty

Jaki żwirek można spuszczać w toalecie? Łatwo o błąd

Czytaj więcej >