Swiatzwierzat.pl
pies

youtube/thedodo

Uratowała porzuconego psa z ulicy. Podziękował jej w najpiękniejszy sposób

24 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Ten krótki filmik umieszczony na YouTubie poruszył internautów na całym świecie. Pewna kobieta pokazała na nim podziękowania, które otrzymała od bezpańskiego psa. Chwilę wcześniej zabrała go do samochodu, ratując przed przegrzaniem.

Jak czytamy na animalchannel.co, pies miał zostać porzucony latem na ulicy. Nie miał przy sobie jedzenia, wody, ani oczywiście żadnego schronienia. Na dodatek miał być mocno związany, przez co nie mógł się ruszyć i uciec z tego miejsca. Ktoś wyraźnie chciał uśmiercić zwierzę. Pies o mały włos, a umarłby w ogromnym cierpieniu.

Ratunek przyszedł o czasie 

Porzuconego psa znalazła pewna kobieta, która nie przeszła obok niego obojętnie. Odwiązała czworonoga, po czym zabrała do samochodu. W aucie posadziła psiaka na przednim siedzeniu, tak aby mieć na niego widok. Podczas jazdy cały czas mówiła do czworonoga, tak aby psiak nabrał do niej zaufania. 

- Będzie dobrze. O mój Boże. Będzie dobrze - mówiła przez łzy kobieta. 

Kobieta była załamana bestialstwem, które spotkało niewinną istotę. Płacząc próbowała ją pocieszyć, cały czas głaszcząc psiaka po głowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Reakcja zwierzęcia

Podczas drogi kobieta cały czas uspokajała zwierzaka, zapewniając go o poprawie. Wydawało się jakby pies rozumiał wszystko, co do niego mówi. Pozwalał się głaskać, sam szukając dotyku ze strony kobiety. Chwilę później psiak próbował wejść na kolana kobiety, cały czas dziękując jej za ratunek. Był bardzo wdzięczny za wyrwanie go ze szponów śmierci. 

- Ona płacze, pies płacze, ja płaczę. Ale kto trzyma kierownicę?

- To jest bardzo urocze, kiedy ona cały czas powtarza, że będzie w porządku. W tym samym czasie pies na swój sposób próbuje powiedzieć to samo. Absolutnie cudowne.

- Pies może miał ciężkie życie, ale nie wiedział tego. Po prostu wiedział, że jego nowy przyjaciel potrzebuje pocieszenia. Uratowali się wzajemnie - czytamy komentarze internautów.

Wideo na kanale TheDodo obejrzano ponad 2 mln razy. Liczba ta z pewnością jest bardzo zaniżona, ponieważ nie jest to oryginał, ani jedyna kopia, którą można znaleźć w sieci. Zobaczcie tem poruszający moment. Mamy nadzieję, że psiak znalazł kochającą rodzinę.

Zobacz wideo:

[EMBED-4275]

undefinedArtykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

facebook/Samuel Flores

Psy

Pies strzegł swojego umierającego przyjaciela. Pozostał u jego boku do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
robaki u psa

Psy

Zabezpiecz swojego psa (i siebie) przed robakami!

Czytaj więcej >
Pies porzucony w worku

Psy

Wrzucił psa do worka i obciążył gruzem. Seryjny oprawca zwierząt pilnie poszukiwany

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Kierowca śmiertelnie potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Czy odpowie za swoje czyny?

Czytaj więcej >
diesel śmierć

Psy

Diesel zachorował na raka. Właściciel towarzyszył mu do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >