Swiatzwierzat.pl
pies i dziecko

Bonnie Michalek

Dziecko nie przestawało płakać. Pies przyniósł mu swoją ulubioną zabawkę na uspokojenie

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Za każdym razem, gdy mały Kayden płakał, pies robił niezwykłą rzecz. Dumna mama jeden z tych momentów uwieczniła na zdjęciu i podzieliła się nim w sieci. Po publikacji fotki na sercach wielu osób zrobiło się bardzo ciepło. Zobaczcie, dlaczego.

Kiedy dziecko pojawiło się w rodzinie, rodzice od razu wiedzieli, że chcą jak najszybciej pokazać nowego członka rodziny zwierzakowi. Pies z entuzjazmem zareagował na niemowlę. Po obwąchaniu małego przybysza, zaczął go lizać okazując akceptację. Tak rozpoczęła się piękna przyjaźń między psem rasy bulmastif a małym chłopcem. Trwa ona do dziś i niesie ze sobą wiele pozytywny historii. 

Niezwykły gest psa 

Bonnie Michalek, właścicielka Brutusa prowadzi mu konto na Instagramie. Nie spodziewała się, że jednym zdjęciem podbije serca internautów na całym świecie. Wystarczyło pozwolić psu na opiekę nad dzieckiem. Post, który dodała 3 lata temu zebrał mnóstwo polubień, tym samym rozsławiając Brutusa. 

- Trzymaj przyjacielu, tu masz moją futrzasta kulkę - podpisała Bonnie zdjęcie, na którym ogromny pies wręcza dziecku jego futrzastą, żółtą zabawkę. Szybko wyszło na jaw, że jest to jego ulubiony przedmiot! Pies robił tak za każdym razem, kiedy Kayden płakał. 

- Bardzo urocze - dodała właścicielka pod zdjęciem.

Post stał się viralem, ciężko było przejść obok niego obojętnie! Rzadko kiedy spotyka się tak opiekuńczego psa względem dziecka. Jak widać Brutus miał bardzo rozwinięty instynkt rodzicielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Ulubiona zabawka

Bulmastif wręczył dziecku swój ulubiony przedmiot - żółtą zabawką. Jak powiedziała Bonnie w rozmowie z thedodo.com pies niszczy wszystkie przedmioty, które otrzyma w ciągu 5 minut. Tylko futrzasta kulka jest nie do ruszenia.

- Mówię o psie: moje pierwsze dziecko - dodaje Bonnie w rozmowie z dziennikarzem.

Brutus jest wyjątkowym psem. Zdaniem opiekunki pies wiedział o ciąży jeszcze przed nią. Kiedy rodzina dowiedziała się nie kryła radości. Zdecydowała się przygotowywać psa na pojawienie się nowego członka w rodzinie. Jak widać wszystko poszło zgodnie z planem, bo dziś Brutus i Kayden są nierozłączni. 

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-4266] 

Podobne artykuły

unsplash/Markus Winkler

Psy

Weterynarze biją na alarm. Rośnie liczba zachorowań na parwowirozę wśród psów

Czytaj więcej >
YT/Pitiful Animals

Psy

Właściciel porzucił gospodarstwo, zostawiając w nim psy na łańcuchu

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Oborniki

Psy

Suczka była przekazywana z rąk do rąk i traktowana jak przedmiot. Straszne, co wyrządził jej człowiek

Czytaj więcej >
OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

Psy

Przekazali smutne wieści. Mała Mia nie żyje

Czytaj więcej >
BRAK

Psy

Konający pies został uratowany. Dziś już nie przypomina dawnego siebie

Czytaj więcej >
facebook/psiabezdomnosc

Psy

Martwa suczka znaleziona w reklamówce. Sprawa trafi na policję

Czytaj więcej >