Swiatzwierzat.pl
Zagadka

instagram/thedudolf

Test na spostrzegawczość. Sprawdź, czy odnajdziesz trzy bochenki chleba ukryte wśród corgi królowej

19 Września 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Znany twórca łamigłówek rysunkowych oddał hołd zmarłej królowej Elżbiecie II, dzieląc się z internautami zagadką inspirowaną jej ulubioną rasą psów, czyli corgi. Czy potrafisz znaleźć trzy bochenki chleba ukryte wśród zwierzaków?

Chociaż psy były częścią rodziny królewskiej przynajmniej od czasów królowej Wiktorii, więź królowej Elżbiety II z corgi była czymś zupełnie wyjątkowym. Na zagadce obrazkowej w wykonaniu Dudolfa jeden z nich nosi nawet kapelusz z flagą narodową Wielkiej Brytanii.

Artysta upamiętnił królową Elżbietę II. Gdzie wśród corgi ukryto bochenki chleba?

Autorem grafiki jest węgierski mistrz iluzji Gergely Dudás, który specjalizuje się w ukrywaniu uroczych detali w łamigłówkach rysunkowych. Im dłużej przyglądamy się jego pracom, tym więcej szczegółów odkrywamy. 

Artysta postanowił upamiętnić najdłużej panującą monarchinię Wielkiej Brytanii w oryginalny sposób i rzucił użytkownikom kolejne wyzwanie. Tym razem naszym zadaniem jest wskazanie trzech bochenków chleba zakamuflowanych wśród armii corgi prowadzonej przez królową Elżbietę II. Nieoczywisty test na spostrzegawczość wystawi na próbę twoje zdolności obserwacji.

Zachęcamy wszystkich miłośników zwierzaków do wytężenia wzroku i przyłączenia się do zabawy. Sprawdź, czy ci się uda. Czas: start!

queen-elizabeth-dudolf-corgis-bread-01

Czy udało Ci się znaleźć trzy bochenki chleba wśród psów rasy corgi? A może nadal nie możesz ich dostrzec? Nie martw się, autor łamigłówki dołączył klucz odpowiedzi, dzięki któremu internauci znajdą pieczywo wśród ukochanych piesków Elżbiety II. Rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Golden retriever

Golden retriever rzucił się pod autobus. Ratownicy zaniemówili, gdy poznali powód

CZYTAJ DALEJ

Rozwiązanie zagadki

queen-elizabeth-dudolf-corgis-bread-02

Testy na spostrzegawczość cieszą się dużą popularnością w Internecie. Często można trafić na obrazki, na których należy znaleźć jak najwięcej szczegółów albo wychwycić dobrze ukrytą rzecz. Jeśli spodobała Ci się powyższa zagadka, spróbuj swoich sił w kolejnym wyzwaniu: gdzie w kuchni ukrył się kotek?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

DK IMAGES/Science Photo Library/East News

Kocie rasy o kręconej sierści. Włosy zakończone loczkami upodabniają je do owieczek

Jednokolorowe, łaciate, pręgowane, szylkretowe. Wyróżnia się aż 15 różnych kolorów włosów u kotów. Choć odcienie ich sierści łączą się w niepowtarzalne kompozycje, rzadko wspomina się o mruczkach z nietypową strukturą futra. Oto kocie rasy z kręconą, falistą i kędzierzawą sierścią. Są one dowodem na to, że natura lubi zaskakiwać - i to bardzo!

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: dailymail.co.uk

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Szczeniak atakuje pitbulla, fot. YouTube/ViralHog

Psy

Szczeniak bez wytchnienia atakuje pitbulla. Na jego miejscu każdy straciłby cierpliwość

Czytaj więcej >
Dofinansowanie na zwierzęta, fot. Pexels/Nadia Vasil'eva

Psy

500 plus na psa i kota? To nie żart. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby je otrzymać

Czytaj więcej >

Psy

Dziewczynka dotyka psa asystującego bez pozwolenia. Nagranie ma ponad 55 milionów wyświetleń

Czytaj więcej >

Psy

Szczeniak został potrącony przez przejeżdżający samochód. Przyjaciele nie zostawili go w potrzebie

Czytaj więcej >

Psy

Kiedy tuliła psa w ramionach, jego serce stanęło. Weterynarze podjęli wyścig z czasem

Czytaj więcej >

Psy

7 ras psów, które prawie nie gubią sierści. Przy nich rzucisz odkurzacz w kąt

Czytaj więcej >