Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Test na spostrzegawczość: potrafisz znaleźć drugiego kota na zdjęciu?
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 31.08.2022 12:05

Test na spostrzegawczość: potrafisz znaleźć drugiego kota na zdjęciu?

Zagadka
reddit/Nefees

Mistrzowie kamuflażu. Spryciarze. Indywidualiści. O kim mowa? Oczywiście, że o kotach. Nie wierzycie w ich doskonałe umiejętności maskowania? Spróbujcie więc znaleźć na tym zdjęciu dwa kociaki. Tylko osoby z sokolim wzrokiem są w stanie wypatrzeć oba.

Koty to zwierzęta, które mają tendencję do znajdowania sobie najdziwniejszych kryjówek. Pewien użytkownik portalu społecznościowego Reddit doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakim jest znalezienie ukrywającego się mruczka i dlatego rzucił je milionom internautów.

Dwa kotki ukryły się na zdjęciu. Czy jesteś w stanie je odnaleźć?

Pewien internauta wywołał spore zamieszanie po opublikowaniu w Internecie zadziwiającego zdjęcia. Niepozorna fotografia przedstawia przeszklony stół ustawiony na tarasie z pięknym ogrodem pełnym roślin w tle. Na stosie wiklinowych krzeseł przesiaduje biało-rudy mruczek, który z zaciekawieniem przygląda się autorowi zdjęcia.

Dopiero po dokładnym przyjrzeniu się otoczeniu możemy zauważyć, że na zdjęciu ukrył się jeszcze jeden zwierzak. Pytanie tylko, gdzie on właściwie jest? Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch kotów na obrazku. Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo go wypatrzeć pomiędzy roślinami i meblami ogrodowymi. Ta łamigłówka to świetne ćwiczenie na spostrzegawczość. Założymy się, że zanim dostrzeżesz oba mruczki, minie co najmniej 10 sekund. Podejmujesz wyzwanie? Czas: start!

I jak? Czy udało się odnaleźć drugiego mruczka? Dla wszystkich osób, które potrzebują małej pomocy, mamy podpowiedź. Drugi kotek znajduje się na prawo od pierwszego.

Jeśli wciąż nie zauważasz drugiego kota, to przybliżeniu zdjęcia powinieneś być w stanie! Poniżej znajdziesz rozwiązanie zagadki, ale postaraj się ćwiczyć, aby być lepiej przygotowanym na naszą następną grę!

gatto-nascosto

Ile czasu zajęło Ci znalezienie obu zwierzaków? Koniecznie daj znać w komentarzu.

Jeśli spodobał Ci się test, spróbuj swoich sił w kolejnym wyzwaniu: Gdzie w salonie ukrył się kot? 95% osób nie zna odpowiedzi.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: reddit

Tagi: Zagadki Kot