Swiatzwierzat.pl
Wpadka na żywo

youtube/ Mark 1333

Komentator sportowy zaliczył wpadkę. Kot nieomal znokautował go na wizji

29 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Telewizja na żywo potrafi zaskoczyć — i to nie tylko widza. Osoby występujące na wizji muszą zachować nadzwyczajną czujność, by nie popełnić błędu, ale pewnych sytuacji nie da się przewidzieć ani zaplanować. Przekonał się o tym komentator sportowy, który w trakcie wypowiedzi został zaatakowany przez kota.

Programy emitowane w czasie rzeczywistym rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wszystko może pójść zgodnie z planem. Przejęzyczenia czy pomyłki są nieodłącznymi elementami pracy prezenterów, ale nie często zdarza się, by komentatorzy serwisu informacyjnego zostali zaatakowani w trakcie relacji na żywo.

Komentatora zawiodła koncentracja. Otrzymał niespodziewany atak zza pleców

Komentator sportowy Huseyin Ozkok przeżył spore zaskoczenie podczas niedawnego wystąpienia w tureckiej telewizji. W niedzielę, 28 sierpnia ekspert połączył się zdalnie ze studiem. Ku zdumieniu prezenterki, program został urozmaicony o nieplanowane pojawienie się mruczącego gościa.

Bury kot, czający się tuż za plecami mężczyzny, tylko czekał na odpowiedni moment, by znaleźć się w centrum uwagi. W jego ocenie nie było lepszego sposobu na błyskawiczne zyskanie sławy niż... wymierzenie komentatorowi ciosu w plecy!

Para podróżuje z kotem

Para podróżująca po Chorwacji znajduje bezpańskiego kociaka. Odtąd już nic nigdy nie było takie samo

CZYTAJ DALEJ

Nagranie z wpadką szybko obiegło sieć

W takich sytuacjach ważne, żeby zachować dystans i potrafić śmiać się z samego siebie. Na szczęście Ozkoka, jak i prowadząca program nie przejęli się kocim występkami. Zachowanie zwierzaka wywołało gromki śmiech u rozmówców, a komentator zapytany o podopiecznego, wyjaśnił, że nie należy on do niego, a do właściciela mieszkania, w którym przebywa.

Nagranie zyskało dużą popularność w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądała ta nietypowa, ale zabawna sytuacja!

Nie zapominajmy, że zwierzęta nie są zabawkami. Jeżeli coś im się nie spodoba, mogą się zdenerwować.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Archiwum Grażyny Rutowskiej

Można się zdziwić, jakie zwierzaki skradły serca Polaków w PRL-u. Dziś mało kto pamięta

Przed pięćdziesięcioma laty na podwórkach i w parkach próżno było szukać piesków rasy chihuahua, szpiców miniaturowych czy golden retrieverów. Naszym rodzicom i dziadkom towarzyszyły za to owczarki niemieckie, pudle, boksery oraz kundelki. Tematem fotografii z tamtych czasów byli także mruczący przyjaciele człowieka - w archiwach zachowały się dziesiątki zdjęć z kotami we wszystkich możliwych umaszczeniach. Pozwól zabrać się w podróż w czasie i na nowo odkryć, jakim zwierzętom Polki i Polacy deklarowali swoją miłość.

Zobacz galerię >

Sprawdź, ile wiesz o rybach z polskich wód. Nie tylko wędkarze mogą popisać się ich znajomością

Pytanie 1 z 9

Najstarsza hodowana przez człowieka ryba to...

Źródło: tvn24.pl

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

unsplash/Ray Zhou

Koty

Dlaczego kotu śmierdzi z pyszczka? 5 możliwych przyczyn nieświeżego oddechu

Czytaj więcej >

Koty

Jak rozpoznać, że kot czuje się niekochany? Te sygnały o tym świadczą

Czytaj więcej >

Koty

Była najmniejsza z miotu, ale nadrabiała uszami. Kotka Lilo pokonała wszystkie przeciwności losu

Czytaj więcej >

Koty

Bezpański kot macha do każdego, kto odwiedza schronisko. W jego oczach wciąż tli się nadzieja

Czytaj więcej >

Koty

Zamarznięta kotka nie dawała żadnych oznak życia. Lekarze zrobili wszystko, by ją ocalić

Czytaj więcej >

Koty

Carole Baskin z "Króla tygrysów" zamordowała męża? Po latach wyszło na jaw, co stało się naprawdę

Czytaj więcej >