Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Komentator sportowy zaliczył wpadkę. Kot nieomal znokautował go na wizji
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 29.08.2022 16:58

Komentator sportowy zaliczył wpadkę. Kot nieomal znokautował go na wizji

Wpadka na żywo
youtube/ Mark 1333

Telewizja na żywo potrafi zaskoczyć — i to nie tylko widza. Osoby występujące na wizji muszą zachować nadzwyczajną czujność, by nie popełnić błędu, ale pewnych sytuacji nie da się przewidzieć ani zaplanować. Przekonał się o tym komentator sportowy, który w trakcie wypowiedzi został zaatakowany przez kota.

Programy emitowane w czasie rzeczywistym rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wszystko może pójść zgodnie z planem. Przejęzyczenia czy pomyłki są nieodłącznymi elementami pracy prezenterów, ale nie często zdarza się, by komentatorzy serwisu informacyjnego zostali zaatakowani w trakcie relacji na żywo.

Komentatora zawiodła koncentracja. Otrzymał niespodziewany atak zza pleców

Komentator sportowy Huseyin Ozkok przeżył spore zaskoczenie podczas niedawnego wystąpienia w tureckiej telewizji. W niedzielę, 28 sierpnia ekspert połączył się zdalnie ze studiem. Ku zdumieniu prezenterki, program został urozmaicony o nieplanowane pojawienie się mruczącego gościa.

Bury kot, czający się tuż za plecami mężczyzny, tylko czekał na odpowiedni moment, by znaleźć się w centrum uwagi. W jego ocenie nie było lepszego sposobu na błyskawiczne zyskanie sławy niż... wymierzenie komentatorowi ciosu w plecy!

Nagranie z wpadką szybko obiegło sieć

W takich sytuacjach ważne, żeby zachować dystans i potrafić śmiać się z samego siebie. Na szczęście Ozkoka, jak i prowadząca program nie przejęli się kocim występkami. Zachowanie zwierzaka wywołało gromki śmiech u rozmówców, a komentator zapytany o podopiecznego, wyjaśnił, że nie należy on do niego, a do właściciela mieszkania, w którym przebywa. Nagranie zyskało dużą popularność w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądała ta nietypowa, ale zabawna sytuacja!

Nie zapominajmy, że zwierzęta nie są zabawkami. Jeżeli coś im się nie spodoba, mogą się zdenerwować.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: tvn24.pl

Tagi: Kot