Swiatzwierzat.pl
Interwencja

Fot. Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Polska tiktokerka oskarżona o zoofilię. Policja odebrała 8 zwierząt w opłakanym stanie

29 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Fundacja dla Szczeniąt Judyta została wezwana na kolejną interwencję w asyście policji. Aktywiści ujawnili, że sprawa dotyczy jednej z rozpoznawalnych użytkowniczek TikToka. Kobieta podejrzewana jest o popełnienia przestępstwa na tle czynności seksualnych przy udziale zwierząt.

Przed kilkoma dniami policja oraz fundacja walcząca w obronie praw zwierząt interweniowała w Sochaczewie w domu kobiety kojarzonej z wrzucania filmików na aplikację TikTok. Relacja z przeprowadzonych działań pokazuje, że znęcanie się nad zwierzętami może mieć różne oblicza.

Znana tiktokerka podejrzana o czynności seksualne z udziałem zwierząt

Rodzina, do której przyjechała Fundacja dla Szczeniąt Judyta jest znana w sieci z nagrywania budzących sprzeciw filmików na TikToku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta o imieniu Magda prosiła o ubrania, torebki i pieniądze, które mogła przeznaczać na alkohol.

Ostatnimi czasy publikowane przez nią treści wywołały sporo kontrowersji i zaniepokoiły internautów losem należących do niej zwierząt. Wśród licznych filmów publikowanych przez internautkę znalazły się takie, na których przyznała się do zachowań noszących znamiona zoofilii. Słowa kobiety zaalarmowały widzów, stąd interwencja funkcjonariuszy policji na zlecenie Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej.

Na profilach w serwisach społecznościowych fundacji pojawiły się również wstrząsające fragmenty rozmowy z tiktokerką z pracownikami. Kobieta opisała, co robiła ze swoimi zwierzętami.

Policja Olsztyn Pies

Pijani mężczyźni wrzucili psa do studni. Zwierzę uratował przypadkowy przechodzień

CZYTAJ DALEJ

Na filmach słychać, jak przyznaje się, że "pies lizał ją po chaji". Na pytania przedstawicieli fundacji doprecyzowała, że chodzi o narządy płciowe. Zdaniem podejrzanej inicjowane przez nią czynności nikogo nie krzywdziły, a wręcz przeciwnie - miały się psu podobać.

Wszystkie zwierzęta zostały już odebrane

Działaczom udało się odebrać wszystkie zwierzęta, które w tamtym momencie były w domu, tj. osiem psów i kotów. Zwierzęta widoczne na zdjęciach zamieszczonych w sieci są w bardzo złym stanie, zwłaszcza jeden z kotów. Pupil był bardzo brudny, a na domiar złego zmagał się z ogromną ilością pcheł.

25 sierpnia tiktokerka zorganizowała live, na którym rozpaczała za swoimi psami. Jednocześnie zapowiedziała, że planuje przygarnąć kolejne, co spotkało się ze stanowczą krytyką ze strony widzów. Internauci jednomyślnie zganili ją skandaliczne zachowanie oraz żądali dla kobiety najsurowszej możliwej kary.

Sprawa jest w toku, a kobiecie już wkrótce zostaną postawione zarzuty. Obecnie materiał dowodowy jest w trakcie gromadzenia.

Nie podajemy internetowego pseudonimu podejrzanej, by nie zachęcać internautów do odwiedzania jej tiktokowego konta.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Archiwum Grażyny Rutowskiej

Można się zdziwić, jakie zwierzaki skradły serca Polaków w PRL-u. Dziś mało kto pamięta

Przed pięćdziesięcioma laty na podwórkach i w parkach próżno było szukać piesków rasy chihuahua, szpiców miniaturowych czy golden retrieverów. Naszym rodzicom i dziadkom towarzyszyły za to owczarki niemieckie, pudle, boksery oraz kundelki. Tematem fotografii z tamtych czasów byli także mruczący przyjaciele człowieka - w archiwach zachowały się dziesiątki zdjęć z kotami we wszystkich możliwych umaszczeniach. Pozwól zabrać się w podróż w czasie i na nowo odkryć, jakim zwierzętom Polki i Polacy deklarowali swoją miłość.

Zobacz galerię >

Sprawdź, ile wiesz o rybach z polskich wód. Nie tylko wędkarze mogą popisać się ich znajomością

Pytanie 1 z 9

Najstarsza hodowana przez człowieka ryba to...

Źródło: Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >