Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Test na spostrzegawczość: Czy potrafisz znaleźć kotka ukrytego na zdjęciu?
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 10.10.2022 12:19

Test na spostrzegawczość: Czy potrafisz znaleźć kotka ukrytego na zdjęciu?

Zagadka: gdzie jest kot?
fot. Bored Panda/wamiz.de

Znalezienie ukrytego kota na zdjęciu potrafi być prawdziwym testem na spostrzegawczość. To sprytne stworzenia, które potrafią ukryć się niczym kameleon. Jeśli chcecie sprawdzić, czy jesteście dość uważni, spróbujcie znaleźć na tej grafice ukrytego mruczka!

Wszyscy właściciele kotów nie raz przyłapali swojego pupila w miejscu, gdzie najmniej się go spodziewali. Jeszcze trudniej jest to uczynić, kiedy kolor jego sierści zleje się z otoczeniem.

Potrafisz znaleźć kota ukrytego na tym zdjęciu?

W sieci znajduje się wiele zagadek i łamigłówek, w których głównymi bohaterami są zwierzęta. Wśród nich pojawiło się zdjęcie, które jest niemałym wyzwaniem dla wszystkich internautów. Aby dowieść swojej spostrzegawczości, należy znaleźć na nim ukrytego kotka. Sprawa jest utrudniona o tyle, że pupil doskonale wpasować się w otaczające go warunki.

Znalezienie kota wśród plątaniny sęków jest nie lada wyzwaniem dla naszych oczu. Jeśli uważasz, że jesteś na tyle sprytny, spróbuj znaleźć go w mniej, niż 10 sekund!

find-hidden-cat-camouflage-hide-and-seek-catouflage-150(1)

Nie da się ukryć, że ten kot jest prawdziwym profesjonalistą, jeśli chodzi o kamuflaż. Udało Ci się go dostrzec?

Rozwiązanie zagadki

Jeśli nie wykazałeś się sokolim wzrokiem, niczym się nie przejmuj. Przygotowaliśmy rozwiązanie zagadki, dla wszystkich, którym jej rozwiązanie sprawiło kłopot.

ukryty kot

Ile potrzebowałeś czasu, aby znaleźć kotka ukrytego na zdjęciu? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: wamiz.de