Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Zdjęcie

Zdjęcie

pies, zagadka
25.06.2024 10:07 Na plaży ukryły się dwa psy. 90 procent osób nie potrafi ich znaleźć

W jednym z serwisów internetowych kobieta opublikowała zdjęcie wykonane podczas spaceru wzdłuż skalistego brzegu ze swoimi czworonogami. Psy dość skrzętnie się skryły i nie lada wyczynem jest je odnaleźć. Właścicielka zachęciła internatów do zmierzenia się z tą zagwozdką. Jak dotąd aż 90 procent osób podjęte zmagania zakończyło fiaskiem. Spróbujesz swoich sił?

pies
03.04.2021 18:20 Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania

Pies, który znajduje na tajemniczym zdjęciu, jest bardzo trudny do zauważenia. Tylko nieliczni są w stanie go znaleźć. Aż 98% osób poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania. Nawet ci, którzy myślą, że są spostrzegawczy, mają problem ze znalezieniem pupila. Czworonóg wcale nie starał się ukryć, co jednak nie jest ułatwieniem zagadki. Spróbujesz? Miłośnicy zwierząt wiedzą, że każdy pies to bardzo mądre i sprytne stworzenie. Jeden z nich znalazł się na niezwykłym zdjęciu, które trafiło do Internetu. Wiele osób w ogóle nie jest w stanie uwierzyć, że czworonóg naprawdę tam jest. Jego właściciel zapewnia, że to prawda. Czy potrafisz go znaleźć?

kot
13.08.2020 00:25 Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania

Kot tak sprytnie schował się na zdjęciu, że nawet jego właścicielka miała problem, żeby go znaleźć. Szybko okazało się, że nie ona jedyna. Sprytny kociak idealnie wpasował się w kolorystykę otaczających go liści, do tego stopnia, że jego pani cudem na niego nie nadepnęła. A ty, umiesz znaleźć go bez podpowiedzi?Wszyscy wielbicieli kotów wiedzą doskonale, jak to jest, w panice przeszukiwać dom przez pół godziny, będąc przerażonym, że nasza ukochana kicia gdzieś zaginęła, tylko po to, żeby nagle zostać ugryzionym w nogę przez pupila, który tylko uciął sobie drzemkę w stercie prania, a teraz chce się bawić. Wydaje się, że każdy kot opanował do perfekcji sztukę zabawy w chowanego.

koń
15.05.2020 13:56 Najmniejszy konik świata życzy wam miłego dnia. Maleństwo rozczula swoimi rozmiarami

Koń to zwierzę dostojne, które powala elegancją. Może być ono najlepszym przyjacielem człowieka. Teddy, który jest na zdjęciu poniżej, niczym nie przypomina swoich większych kolegów. Rozmiary tego zwierzaka rozczulą chyba każdego. Na jego Instagramie jest już prawie 150 tysięcy fanów! Nie ma co się dziwić, najmniejszy konik świata jest przeuroczy.Koń z reguły kojarzy nam się z dużym ssakiem, który swoimi gabarytami znacząco przewyższa człowieka. Ten opis jednak nie dotyczy Teddiego, który jest tak mały, że to aż niemożliwe! Na swoim Instagramie ma opis, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Jego właściciele twierdzą, że jest międzynarodowym łamaczem serc! Kochamy zdjęcia takich cudownych zwierzaków, a Wy?

Zwierzęta
22.02.2020 12:33 Znajdziesz kota na zdjęciu? Większość osób poddaje się już po chwili

Zwierzęta, a w szczególności koty są prawdziwymi mistrzami kamuflażu. Odnajdowanie kolejnych tajnych skrytek, w których będą mogły w spokoju kontemplować i wylegiwać się przez długie godziny to dla nich czysta przyjemność, która mogłaby trwać w nieskończoność. Zdjęcie, które jakiś czas temu trafiło do sieci, stało się hitem. Znajdziesz na nim kota? Większość osób poddaje się po chwili. Zwierzęta w toku ewolucji wykształciły niebywałą zdolność do unikania różnego rodzaju zagrożeń. Ile gatunków, tyle różnych sposobów walki o przetrwanie oraz radzenia sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jedne z nich zmieniają kolor skóry, inne wydalają z siebie toksyczne i zabójcze substancje, a jeszcze inne zapadają w stan hibernacji. Mimo że koty nie należą do żadnej z tych grup, są niekwestionowanymi mistrzami, jeśli chodzi o maskowanie. To zdjęcie jest najlepszym dowodem.

pantera
30.01.2020 12:50 Na zdjęciu ukryła się pantera. 93% z nas nie jest w stanie jej dostrzec

Pantera, czyli inaczej lampart albo leopard to jeden z wielkich kotów, który na pewno budził zainteresowanie w nas wszystkich, kiedy byliśmy dziećmi. To zwierzę zasługuje na to, by poświęcać mu uwagę również teraz. Jest wybitnym łowcą, co udowadnia to zdjęcie — w żaden sposób przez nas niezamaskowany znajduje się na niej właśnie lampart. Potraficie go dostrzec na zdjęciu? Ze względu na swoje niezwykłe umiejętności łowieckie, w przeszłości te zwierzęta budziły postrach wśród ludzi zamieszkujących tereny ich występowania. Najsłynniejsza pantera-ludojad zabiła prawie 130 osób, zanim została zabita. Kiedyś zamieszkiwała niemal całą Afrykę, Azję Mniejszą i Indochiny, jednak teraz jest w większości wytępiona.

polacy
01.12.2019 16:46 Poszedł do stajni i przepadł. Gdy go znaleźli, nie mogli uwierzyć, co robił z krową

Chłopak wychował się na wsi i zawsze wiele czasu spędzał w otoczeniu zwierząt, ale nawet pomimo tego, jego rodzice nie spodziewali się takiego widoku, kiedy któregoś dnia odnaleźli go w stajni. Zdjęcie 15-latka szybko stało się viralem, podbijając serca wszystkich Internautów. Młody chłopak wychował się na farmie w amerykańskim stanie Iowa i od dziecka zajmował zwierzętami. Nie był to dla niego przykry obowiązek, a czysta przyjemność, jako że chłopak uwielbia stworzenia, którymi się zajmuje. Z jedną ze swoich krów postanowił wystąpić w miejscowej wystawie bydła. To właśnie wtedy powstało to zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie.

kot
27.08.2019 15:16 Kot zobaczył, że jego pan przytula psa. Jego reakcja mówi więcej niż tysiąc słów

Kot zobaczył, że jego pan przytula psa, który przyszedł do nich do domu wraz z gośćmi. Nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ta zdrada nie zostanie mu szybko wybaczona. Koty i psy od wieków walczą ze sobą — można ich określić największymi wrogami. Nie bez powodu mówi się, że osoby, które się nie dogadują, są jak kot z psem.

mężczyzna
24.08.2019 12:35 Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim psem, przed i po służbie wojskowej. Wzruszające to mało powiedziane

Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim ukochanym psem przed i po służbie wojskowej. Wzruszające spotkanie dwójki przyjaciół wzruszyłoby nawet największego twardziela. Nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta tęsknią tak samo, jak ludzie, a kilkumiesięczna rozłąka jest dla nich nie do zniesienia. Mężczyzna zrobił sobie zdjęcie ze swoim pupilem przed wyjazdem na służbę wojskową. Kiedy wrócił, nie mógł uwierzyć, że to jego pies. Niesamowite spotkanie, z którego została piękna pamiątka. Jakim to się stało, że pies tak wygląda?