Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 13.08.2020 00:25

Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania

kot
fot. facebook.com – Avery Shrader

Kot tak sprytnie schował się na zdjęciu, że nawet jego właścicielka miała problem, żeby go znaleźć. Szybko okazało się, że nie ona jedyna. Sprytny kociak idealnie wpasował się w kolorystykę otaczających go liści, do tego stopnia, że jego pani cudem na niego nie nadepnęła. A ty, umiesz znaleźć go bez podpowiedzi?

Wszyscy wielbicieli kotów wiedzą doskonale, jak to jest, w panice przeszukiwać dom przez pół godziny, będąc przerażonym, że nasza ukochana kicia gdzieś zaginęła, tylko po to, żeby nagle zostać ugryzionym w nogę przez pupila, który tylko uciął sobie drzemkę w stercie prania, a teraz chce się bawić. Wydaje się, że każdy kot opanował do perfekcji sztukę zabawy w chowanego.

Kot jak ninja

Avery postanowiła wypuścić swoje zwierzęta na dwór, żeby pobawiły się na świeżym powietrzu, podczas gdy ona zajmowała się grabieniem liści. Jej kot był zachwycony tym pomysłem i natychmiast zanurkował w największą stertę, jaką tylko mógł znaleźć.

Jego właścicielka przestała wówczas zwracać na zwierzęta uwagę i powróciła do swojego zajęcia. Dopiero po dłuższej chwili zorientowała się, że nigdzie nie widzi kota. Co więcej, wyglądało na to, że jej pies też nie umie nigdy go wyczuć. Wówczas Avery zaczęła dokładniej przyglądać się swojemu otoczeniu — i całe szczęście.

  1. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
  2. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Mistrz kamuflażu

Gdyby kobieta nie zaczęła uważniej patrzeć pod nogi, z łatwością mogłaby nadepnąć na zwierzaka. Okazało się, że jej rudo-czarny kot postanowił ułożyć się pod liśćmi w dokładnie takim jak on kolorze. Dopiero kiedy kobieta zwróciła na intensywnie wpatrujące się w nią zielonkawe oczy, udało jej się zlokalizować również resztę Liona.

Chociaż świetnie potrafi się maskować, nienawidzi, gdy się go ignoruje. Ja mówi jego właścicielka, jego hobby obejmują leżenie na schodach (żeby móc gryźć tych, którzy o mało na niego nie nadepnęli) oraz syczenie na inne zwierzęta. Brzmi jak stuprocentowy kot!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot

Teraz udało się go zlokalizować?

kot

To prawdziwy mistrz kamuflażu.

źródła: thedodo.com