Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim psem, przed i po służbie wojskowej. Wzruszające to mało powiedziane
Paulina Talarska
Paulina Talarska 24.08.2019 12:35

Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim psem, przed i po służbie wojskowej. Wzruszające to mało powiedziane

mężczyzna

Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim ukochanym psem przed i po służbie wojskowej. Wzruszające spotkanie dwójki przyjaciół wzruszyłoby nawet największego twardziela. Nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta tęsknią tak samo, jak ludzie, a kilkumiesięczna rozłąka jest dla nich nie do zniesienia.

Mężczyzna zrobił sobie zdjęcie ze swoim pupilem przed wyjazdem na służbę wojskową. Kiedy wrócił, nie mógł uwierzyć, że to jego pies. Niesamowite spotkanie, z którego została piękna pamiątka. Jakim to się stało, że pies tak wygląda?

Mężczyzna zostawił małego szczeniaka przed wyjazdem na służbę wojskową

Kiedy wyjeżdżał, jego pies był małym szczeniakiem, a kiedy wrócił, nie poznał go. Z maleństwa stał się ogromnym psem — takiego widoku się nie spodziewał. Często, żołnierze lub marynarze zostawiają swoje małe dzieci w domu z rodziną, a kiedy wracają, pociechy są zupełnie inne. Nie tylko wygląd się zmienia, ale i charakter.

Omijają ich wszystkie najwspanialsze momenty, takie jak pierwsze słowa, pierwsze kroki i gesty. Takie sytuacje już nigdy się nie powtórzą, więc jedynym co zostaje po nich, są zdjęcia i filmy. Dzięki nim zawsze będą mogli wrócić do chwil, w których ich nie było. Tak samo jest z psem, całe jego dorastanie ominęło mężczyznę — socjalizacja, wychowywanie, pierwsze spacery i tresura.

Kiedy pies osiąga swoją wielkość?

Nie da się określić dokładnie do kiedy rośnie ciało psa, ponieważ jest to kwestia indywidualna, uzależniona od wielu czynników takich jak rasa psa. Duże psy osiągają rozmiary podobne do dorosłych osobników już w 6 miesiącu życia. Psy ras małych osiągają swoje rozmiary między 12 a 18 miesiącem życia.

Niektóre osobniki osiągają docelowy rozmiar ciała dopiero po 24 miesiącach. Należy pamiętać, że wzrost ciała psa nie jest kompatybilny z rozwojem psychicznym. Często psy, które wyglądają jak dorosłe, są nadal szczeniakami. 1,5-roczne zwierzęta są jeszcze niedojrzałe i zachowują się jak maluchy, mimo swoich rozmiarów.

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  3. Krzyżówka jamnika z pitbullem. Szczeniaki śmieszą i wzruszają jednocześnie
  4. Pies wykopał dół. Wszyscy myśleli, że tęskni za panem
  5. Kot uratował dziecko. Rzucił się na psa, który ruszył do ataku. Wszystko zarejestrowała kamera
  6. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  7. Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga

Źródło: apetete.pl